Dostarczaj na swoją stronę wartościowy ruch, który zamieni się w klientów

Wiemy jak zoptymalizować konwersje na stronie ORAZ ZWIĘKSZYĆ TWÓJ PRZYCHÓD

Agencja CRO

Rozwijaj swój biznes w jednym miejscu dzięki agencji CRO

Dobór najodpowiedniejszego partnera w dziedzinie marketingu CRO jest bardzo ważny, jeśli chcesz, żeby Twoja firma dobrze prosperowała. Rzetelny partner będzie w stanie wspierać Cię na każdym z etapów drogi użytkownika, począwszy od momentu, kiedy zauważy on reklamę, przez wszystkie jego działania na stronie, a nawet po dokonaniu pierwszego zakupu. Horizon Marketing to niezawodny sposób na zapewnienie stałego rozwoju Twojej firmy.

Niezależnie od tego, CO sprzedajesz lub JAKIE są Twoje cele, oto jak możemy Ci pomóc:

Dotarcie do rynku

Niezależnie od tego, czym zajmuje się Twoja firma - czy sprzedajesz usługi, czy produkty, czy jesteś początkującym przedsiębiorcą, czy firmą o ugruntowanej pozycji - zapracujemy na poprawę Twoich wyników

Wszystkie aspekty marketingu CRO

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz pomocy w zakresie płatnych kampanii w Google, na Facebooku czy na LinkedIn. A może przyda Ci się wsparcie przy SEO, zwiększeniu sprzedaży, poprawie współczynnika konwersji na swojej stronie internetowej, czy też potrzebujesz konsultacji - jesteśmy po to żeby Ci pomóc

Wsparcie sprzedaży

Zespół, z którym będziesz współpracował to eksperci w swoich dziedzinach. Mają po około 8 lat doświadczenia. Są przede wszystkim "praktykami", którzy przeniosą Twoją firmę na wyższy poziom, dzięki naszym innowacyjnym procesom

Pekao Faktoring - faktoring dla MŚP (Płynnościomat)

Bank Pekao wyszedł z ofertą faktoringu do klientów w sektorze MŚP.

Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w tym przedsięwzięciu od samego początku:

  • zbudowaliśmy strategię marketingową
  • koordynowaliśmy prace nad stroną www
  • zaprojektowaliśmy działania w kanale płatnym
  • uruchomiliśmy kampanie afiliacyjne

Dzięki naszym działaniom Pekao Faktoring w niespełna rok stał się jednym z liderów usług faktoringowych

Zostań liderem branży dzięki innowacyjnym rozwiązaniom w zakresie CRO

W przeciwieństwie do innych agencji, które wybierają określony zakres usług, my nigdy nie ignorujemy żadnej części Twojego biznesu. Oceniamy wszystko, zaczynając od projektu graficznego, przez budowę kluczowych stron internetowych, poprzez procesy sprzedaży i automatyzację. Robimy to wszystko, ponieważ wierzymy, że jest to najlepszy sposób, aby uzyskać wysokie rezultaty.

Generowanie ruchu

W przeciwieństwie do innych firm, nie dążymy tylko do uzyskania dużej ilości ruchu. Skupiamy się na dostarczaniu wysokiej jakości ruchu, który z większym prawdopodobieństwem przekształci się w klientów.

Eksperymenty na stronie

Dowodzenie ruchu nie da oczekiwanego efektu, jeżeli Twoja witryna nie będzie przyjazna użytkownikowi. Dzięki analizom jakościowym oraz eksperymentom, stworzymy przestrzeń o maksymalnej użyteczności.

Procesy sprzedaży

Od początku chcemy wiedzieć, jak wyglądają Twoje procesy. Jak wiele osób rezygnuje z zakupu? Czy Twoja bramka płatności jest przyjazna dla użytkownika? Co wysyłasz klientowi po zakończeniu sprzedaży? Jak i kiedy przekonujesz użytkowników do upsellu/cross sellu?

Automation

Baza Twoich klientów jest doskonałym źródłem informacji i dodatkowych dochodów. Czy może być lepszy użytkownik niż ten, który już coś od Ciebie zakupił? Pomożemy Ci stworzyć odpowiednie sekwencje, które pozwolą Ci uzyskać jak najwięcej korzyści ze sprzedaży.

Które usługi przyniosą maksymalną wartość dla Twojego biznesu?

Dział CRO Horizon Marketing ma na swoim koncie doświadczenie w pomaganiu klientom w osiąganiu większych dochodów i angażowaniu ich społeczności poprzez ukierunkowane metody reklamowe. Oprócz kampanii PPC i SEO, zapewniamy również reklamy społecznościowe, marketing treści, video, analizę danych CRO i wiele innych. Będziemy Twoim punktem kompleksowej obsługi, jeśli chodzi o potrzeby marketingowe. W Horizon Marketing masz wszystko w jednym miejscu.

Google Ads

Tworzymy kompleksowe kampanie Google Ads, które zwiększają sprzedaż, w tym kampanie w sieci wyszukiwania o wysokiej intencji, kampanie brandingowe GDN oraz nowoczesne kampanie Performance Max.
P.. S. Wiesz że nasz CEO z Google Ads przeszkolił ponad 500 osób?

Facebook Ads

Wiemy, jak sprawić, by konsumenci chcieli Twojego produktu - a potem go kupili. Praktykując zasadę "ufaj, ale kontroluj" w odniesieniu do algorytmów, wolimy optymalizować kampanie pod kątem zaangażowania użytkowników.

SEO

Pojawienie się na pierwszej stronie Google jest zdecydowanie możliwe, jeśli tylko będziesz chciał włożyć w to sporo wysiłku. Tworzenie treści i link building są kluczowe, ale na szczęście nie musisz samemu zadawać sobie tego trudu. Możemy to zrobić za Ciebie!

Afiliacja

Pomożemy ci zbudować i rozwinąć program marketingu afiliacyjnego tak, abyś zarabiał jak najwięcej, a jednocześnie zapewniał klientom spójne doświadczenia przez cały cykl zakupów.

Linkedin Ads

Jesteśmy jedną z nielicznych agencji w Polsce, która specjalizuje się w prowadzeniu kampanii na LinkedIn. Jesteśmy oficjalnym partnerem LinkedIn i rocznie wydajemy tam około 2 mln złotych.

CRO

Conversion Rate Optimization, to optymalizacja konwersji na stronie. W ten sposób możesz mieć pewność, że ruch, na którego pozyskanie wydajesz pieniądze, podejmuje pożądane działania na twojej stronie, a nie gubi się lub doświadcza błędów.
P.S. Tu także nasz CEO stworzył pierwszy w Polsce kurs z CRO i Growth Hackingu

Email marketing

Dzięki kampaniom e-mail marketingowym z regularnie sprawdzanymi i testowanymi treściami, strategicznie segmentowanymi listami, możesz zaangażować klientów i zwiększyć liczbę konwersji.

Consulting

Usługi doradztwa cyfrowego oferowane przez naszą agencję mają na celu pomóc Ci w udoskonaleniu strategii marketingu cyfrowego i zapewnić rozwiązania, które się sprawdzą.

Wykorzystaj sprawdzone i niezawodne metody, aby zagwarantować, że na Twoją stronę trafi ruch najwyższej jakości

Jesteśmy agencją, która czerpie wzorce z firm znajdujących się na liście S&P 500 oraz z Doliny Krzemowej. Stosujemy sprawdzony system GROWS, który został wykorzystany przez znane firmy, takie jak Zalando i ASOS.

Rozkręć swój biznes z rzetelną agencją digital

Sukces Twojej firmy w marketingu digital zależy od ważnych celów strategicznych. Odpowiedni partner operacyjny CRO może pomóc Ci osiągnąć te cele, służąc jako przewodnik i doradca podczas procesu podejmowania decyzji.

Czego oczekiwać od agencji CRO?

Szukając agencji CRO, możesz oczekiwać, że znajdziesz zespół ekspertów, którzy pomogą Ci zaprojektować i zrealizować plan testów spełniający Twoje specyficzne potrzeby. Agencja CRO może pomóc Ci poprawić wrażenia użytkowników na Twojej stronie, zwiększyć liczbę konwersji i zoptymalizować stronę pod kątem generowania leadów. Możesz również oczekiwać, że agencja CRO dostarczy Ci danych, które pomogą Ci udoskonalić Twoją strategię marketingową online.

Horizon Marketing oceni Twój biznes i potrzeby rynkowe, aby określić najlepsze narzędzia rozwoju, które odpowiadają Twoim strategicznym celom.

Wybitna wiedza i doświadczenie w zakresie innowacji

Digital marketing ciągle się zmienia, podobnie się dzieje z wymaganiami jego użytkowników. Najlepsze zespoły CRO zawsze wychodzą przed szereg, śledząc nowe technologie, funkcje i narzędzia, by być z nimi na bieżąco.

Doskonałe zarządzanie projektami

Podstawą zbudowania dobrego silnika wzrostu dla firmy jest posiadanie kierownika, osoby odpowiedzialnej za ten proces. Dzięki temu możesz być przekonany, że projekt nie napotka żadnych przeszkód i zostanie zakończony sukcesem.

Proces tworzenia silnika wzrostu firmy przez agencję Horizon Marketing

Chociaż istnieje wiele firm, tylko nieliczne odniosą sukces. Dlatego ważne jest, aby zachować profesjonalny i skoncentrowany proces rozwoju.

Strategia

Aby osiągnąć sukces, musisz najpierw przeanalizować swoje obecne zasoby, pozycjonowanie, grupę docelową i propozycję wartości. Dzięki temu będziesz w stanie lepiej zrozumieć, jakie działania należy dalej podjąć, aby odnieść sukces.

Dobór narzędzi i kanałów

Teraz, kiedy wiemy, kim są nasi odbiorcy i jaki komunikat chcemy im przekazać, musimy zdecydować, gdzie do nich dotrzeć. Wybierzemy kanały i określimy budżety, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom.

Uruchomienie kampanii w fazie testów

Podczas tego etapu próbujemy sprawdzić, czy nasze pierwotne założenia kampanii były słuszne i czy uda nam się osiągnąć wyznaczone cele.

Optymalizacja

Czas na wejście w wyżej wspomniany proces GROWS i realizację działań w oparciu o eksperymenty.

Kto będzie w zespole CRO promującym Twoją firmę?

O składzie zespołu decydują potrzeby projektu. Każdy z członków zespołu w jakiś sposób poprawiają funkcjonowanie projektu.

Growth Manager

Project manager jest pierwszą osobą, z którą będziesz rozmawiał, i to on podejmuje decyzje dotyczące działań reklamowych

PPC specialist

Specjalista ds. kanałów płatnych będzie odpowiedzialny za zarządzanie i realizację kampanii promocyjnych Twojej firmy

SEO specialist

Specjalista ds. działań organicznych w Google dla Twojego biznesu

Content Manager

Osoba tworząca content na Twojej stronie.

Dokonaj właściwego wyboru

Dobrej jakości usługi CRO są stosunkowo proste do rozpoznania.

Wystarczy utwierdzić się w przekonaniu, że Twój partner CRO przyjmuje doradczy sposób myślenia, posiada dużą wiedzę techniczną i stara się rozumieć i skupiać na Twoich celach biznesowych.

Chcąc zwiększyć szanse na powodzenie swojego projektu, nawiąż współpracę z firmą techniczną, która dysponuje interdyscyplinarnym zespołem i dzieli się swoim doświadczonym procesem rozwoju.

Spis treści

Dowód, że jesteś w dobrym towarzystwie - Oto kilku z naszych partnerów:

Horizon Marketing w liczbach:

0 +
Lat na rynku
0 +
Eksperymentów rocznie per klient (średnio)
0 %
Średni poziom satysfakcji klientów
0 %
Średni wzrost sprzedaży u klientów

Agencja CRO: odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Zastanawiasz się, jak nasza metodologia CRO może wesprzeć Twoją firmę, zapoznaj się z kilkoma najpopularniejszymi pytaniami zadawanymi nam przez klientów.

Horizon Marketing w Mediach oraz partnerzy medialni: