Zwiększ swoje dochody, dzięki LinkedIn – największej biznesowej platformie

Wiemy jak w pełni wykorzystać potencjał serwisu LinkedIn, aby poprawić wizerunek Twojej firmy, zdobyć Ci więcej klientów ORAZ sprawić KUPOWALI OD CIEBIE WIĘCEJ

Rozwijaj biznes dzięki kompleksowej obsłudze w jednym miejscu

Jeśli chcesz, aby Twoja firma się rozwijała, musisz wybrać najlepszego partnera do prowadzenia Twojego marketingu na LinkedIn. Idealny partner powinien być w stanie zaspokoić wszystkie Twoje potrzeby na każdym etapie podróży użytkownika – od momentu, gdy zauważy on reklamę, poprzez jego zachowanie na witrynie, a nawet powrót po dokonaniu pierwszego zakupu. To zapewnia stały wzrost, czyli coś, co Horizon Marketing może zagwarantować.

Niezależnie od tego, CO sprzedajesz lub JAKIE są Twoje cele, oto jak możemy Ci pomóc:

Dotarcie do rynku

Bez względu na to, jaką masz firmę i jakie oferujesz usługi, pomożemy Ci zwiększyć Twoje zyski. Niezależnie od tego, czy chodzi o finanse, usługi korporacyjne, IT, startupy, SaaSy i wszystko pomiędzy.

Wszystkie aspekty marketingu B2B

Możemy pomóc Ci poprawić widoczność marki, skutecznie prowadzić płatne kampanie LinkedIn, ale także na innych kanałach Google czy Facebook oraz zwiększyć sprzedaż lub poprawić współczynnik konwersji Twojej strony internetowej. We wszystkim Ci pomożemy

Consulting

Wszystkie osoby, z którymi będziesz współpracować, są specjalistami w swojej dziedzinie i mają średnio 8 lat doświadczenia. Dodatkowo, wszyscy są "praktykami", co gwarantuje znakomite wyniki dla Twojej firmy podczas całego procesu.

Primetric - narzędzie do planowania, budżetowania i monitorowania dla firm usługowych IT

Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w przedsięwzięciu zbudowania całego procesu ABM do wyjścia w global:

  • opracowanie TOP Tiers i segmentacja kont
  • opracowanie ofert contentowych na wszystkich etapach lejka
  • dystrybucja w kanałach PPC
  • wsparcie BD przy pozyskiwaniu leadów.

Dzięki najnowocześniejszym rozwiązaniom marketingowym, możesz stać się liderem w swojej branży

W naszej agencji jesteśmy dumni z tego, że patrzymy na całość. Niezależnie od tego, jakie usługi u nas wybierzesz, zawsze spojrzymy szeroko na Twoją sytuację i opracujemy rozwiązania, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom. Od graficznych kreacji po budowanie stron kluczowych i procesy sprzedaży oraz automation, więc możesz być pewien, że osiągniemy rezultaty.

Generowanie ruchu

Nie skupiamy się na dostarczaniu dużej ilości ruchu na Twoją stronę. Zamiast tego staramy się dowodzić ruch, który z największym prawdopodobieństwem przekształci się w klientów.

Eksperymenty na stronie

Jeśli Twoja strona jest zagmatwana i trudna w nawigacji, duży ruch na stronie nie będzie miał znaczenia. Używamy starannej analizy jakościowej i eksperymentów, aby upewnić się, że Twoja strona jest tak przyjazna dla użytkownika, jak to tylko możliwe.

Procesy sprzedaży

Chcemy wiedzieć, jak wyglądają Twoje procesy od samego początku. Jak wiele osób opuszcza stronę przed zakończeniem zakupu? Czy Twoja bramka płatności jest przyjazna dla użytkownika? Co wysyłasz klientom po dokonaniu zakupu? Upselling i cross-selling to ważne elementy - jak i kiedy przekonujesz użytkowników, aby dodawali kolejne elementy?

Automation

Twoja baza klientów to niesamowite źródło wiedzy i przychodów. Kto lepiej kupi od kogoś, kto już zna i kocha Twój produkt? Pomożemy Ci zbudować odpowiednie sekwencje, które zmaksymalizują Twoją sprzedaż.

Które usługi przyniosą maksymalną wartość dla Twojego biznesu?

Horizon Marketing nie tylko pomaga naszym klientom w zrozumieniu, jak zwiększyć przychody, ale także prowadzi ich przez proces budowania społeczności za pomocą ukierunkowanych strategii reklamowych. Nasze kampanie PPC, usługi SEO, reklamy społeczne, content marketing, video marketing, CRO i inne są obsługiwane przez ekspertów. Innymi słowy Horizon Marketing jest Twoim zewnętrznym kompletnym działem marketingu.

Google Ads

Specjalizujemy się w tworzeniu ekosystemów sprzedażowych Google Ads, które obejmują kampanie w sieci wyszukiwania High Intensity, kampanie brandingowe GDN oraz nowoczesne skalowanie kampanii Performance Max.
P.. S. A wiesz że nasz CEO przeszkolił ponad 500 osób z Google Ads?

Facebook Ads

Naszą umiejętnością jest idealne kreowanie potrzeby na zakup Twojego produktu lub usługi. Algorytm Facebooka traktujemy w sposób: "ufaj ale kontroluj". Zdecydowanie stawiamy na optymalizacje kampanii pod zaangażowanie użytkownika, a nie algorytmy.

SEO

Pokazanie się na pierwszą stronę Google jest całkowicie możliwe. Zdecydowanie wymaga konsekwentnej pracy nad budowaniem treści i linkowaniem, ale nie musisz tego robić sam. My możemy zająć się tym za Ciebie.

Afiliacja

Nasz Zespół może pomóc Ci rozwinąć i ulepszyć Twój program marketingu afiliacyjnego tak, abyś uzyskał jak najwięcej dochodu, jednocześnie zapewniając klientom spójne i satysfakcjonujące doświadczenie zakupowe.

Linkedin Ads

Specjalizujemy się w kampaniach na portalu LinkedIn i doskonalimy je dla naszych klientów. Jako nieliczni w Polsce robimy to bardzo skutecznie. Na rzecz naszych klientów wydajemy około 2 mln złotych rocznie i jesteśmy oficjalnym partnerem LinkedIn.

CRO

Wykorzystując Conversion Rate Optimization, czyli optymalizację konwersji na stronie, możesz zapewnić, że ruch przychodzący do Twojej witryny rzeczywiście wykonuje pożądane działania. Oznacza to, że mniej prawdopodobne jest, aby klient zgubił się na stronie lub napotkał błędy.
P.S. Tu też nasz CEO stworzył pierwszy w Polsce kurs z CRO i Growth Hackingu

Email marketing

Dotrzyj do większej liczby potencjalnych klientów i utrzymaj ich przy sobie dzięki skutecznym kampaniom e-mailowym, które są wspierane przez staranną segmentację odbiorców oraz treści, które są angażujące i regularnie testowane.

Consulting

Nasze usługi doradztwa cyfrowego pomagają zidentyfikować słabe punkty w obecnej strategii marketingu cyfrowego i dostarczają praktycznych rozwiązań, aby je wykluczyć.

Wykorzystaj niezawodne metody, aby zagwarantować, że do Twojej firmy trafiają tylko jakościowe leady.

Jesteśmy agencją, która wykorzystuje sprawdzone metody stosowane przez firmy z listy S&P 500 oraz z Doliny Krzemowej i adaptuje je dla naszych klientów. Model GROWS to sprawdzony framework wykorzystywany przez odnoszące sukcesy firmy takie jak Zalando, ASOS i wiele innych.

Wznieś swój biznes na wyższy poziom z rzetelną agencją digital

Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem firmy, czy marketing managerem, istnieją ważne cele strategiczne związane z sukcesem firmy w digital marketingu. Właściwy partner w działaniach marketingowych może działać jako przewodnik i doradca podczas tego kluczowego procesu.

Czego oczekiwać od agencji marketingowej dla biznesu?

Agencja marketingowa dla biznesu powinna być w stanie zapewnić jasną strategię i poprowadzić Cię przez skomplikowany cyfrowy świat. Horizon Marketing jest w stanie zidentyfikować przeszkody rynkowe i znaleźć dla nich rozwiązania. Dodatkowo zapewnimy odpowiednie narzędzia do skalowania Twojego biznesu. Horizon Marketing to zespół, któremu możesz zaufać.

Jako Twoja agencja marketingowa, poświęcimy czas na poznanie Twojej firmy i tego, co czyni ją wyjątkową. Następnie opracujemy dostosowaną do potrzeb strategię marketingową, która pomoże Ci osiągnąć Twoje cele biznesowe. Niezależnie od tego, czy chcesz zwiększyć świadomość marki, skierować więcej ruchu na swoją stronę internetową lub wygenerować więcej leadów, chętnie pomożemy.

Wybitna wiedza i doświadczenie w zakresie innowacji

Marketing cyfrowy jest w stanie ciągłych zmian, podobnie jak potrzeby konsumentów. Z nowymi technologiami i możliwościami pojawiającymi się cały czas, najbardziej skutecznymi marketerami wzrostu są ci, którzy sprawiają, że ich misją jest wyprzedzanie nowych osiągnięć, trendów i narzędzi.

Doskonałe zarządzanie projektami

Silnik wzrostu firmy wymaga kierownika projektu, który może wziąć pełną odpowiedzialność za to, że projekt zostanie ukończony bez problemów.

Proces tworzenia silnika wzrostu przez Horizon Marketing

Tak wiele firm nie daje sobie rady – upadają w ciągu pierwszego roku od założenia. Aby być jednym z tych nielicznych, którzy odniosą sukces, musisz od samego początku dbać o to, aby proces rozwoju był zwarty i profesjonalny.

Strategia

Określenie kolejnych kroków zaczyna się od dokładnego przyjrzenia się temu, czym już dysponujesz, czyli zasobom, pozycjonowaniu, a także temu, kim jest Twoja grupa docelowa oraz odkryciu definicji propozycji wartości.

Dobór narzędzi i kanałów

Gdy już wiemy, jakie wiadomości wysłać i do kogo, musimy określić najlepsze kanały, za pomocą których dotrzemy do naszych odbiorców. Wybierzemy odpowiednie kanały i budżet w oparciu o Twoje konkretne potrzeby.

Uruchomienie kampanii w fazie testów

Ten etap to przede wszystkim sprawdzenie, czy nasze pierwotne pomysły na kampanię były trafne i czy nasze początkowe założenia są słuszne.

Optymalizacja

Obecnie wkraczamy w proces GROWS i wdrażamy działania, które wynikają z eksperymentów.

Kto będzie w zespole promującym Twoją firmę?

Potrzeby Twojego projektu określą członków zespołu, których będziesz potrzebował. Wszyscy pracownicy, którzy pracują nad Twoim projektem będą wnosić wartość dla Twojej firmy.

Growth Manager

Growth Manager będzie Twoim pierwszym punktem kontaktowym. Do jego obowiązków należy podejmowanie decyzji dotyczących działań reklamowych i informowanie na bieżąco o postępach.

PPC specialist

Specjalista ds. kanału płatnego jest odpowiedzialny za wszystkie aspekty kampanii PPC

SEO specialist

SEO specialist pełni ważną funkcję optymalizowania pod kątem pozycjonowania

Content Manager

Osoba odpowiedzialna za tworzenie i zarządzanie treścią

Dokonaj właściwego wyboru

Jak można stwierdzić, czy firma świadcząca usługi cyfrowe jest wysokiej jakości? Po pierwsze, powinni być konsultacyjni w swoim sposobie myślenia i mieć głęboką wiedzę techniczną. Po drugie, skupiają się na Twoich celach biznesowych. Po trzecie, zespoły interdyscyplinarne pracują nad projektem razem. Jeśli te trzy rzeczy są prawdziwe o twoim partnerze, to osiągniesz z nimi sukces.

Spis treści

Dowód, że jesteś w dobrym towarzystwie - Oto kilku z naszych partnerów:

Horizon Marketing w liczbach:

0 +
Lat na rynku
0 +
Eksperymentów rocznie per klient (średnio)
0 %
Średni poziom satysfakcji klientów
0 %
Średni wzrost sprzedaży u klientów

Agencja LinkedIn: odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Nasza metodologia wzrostu została zaprojektowana tak, aby wnieść wartość do Twojego biznesu poprzez pomoc w osiągnięciu pożądanych rezultatów. Sprawdź niektóre z najczęściej zadawanych pytań przez naszych klientów, aby dowiedzieć się więcej.

Horizon Marketing w Mediach oraz partnerzy medialni: