Agencja marketingowa, która ma wszystkie usługi w jednym miejscu

Wiemy jak zdobyć Ci więcej klientów, zatrzymać ich na dłużej, ORAZ sprawić, by
KUPOWALI OD CIEBIE WIĘCEJ

Skaluj swoją firmę w jednym miejscu

Wybór najlepszej agencji marketingowej dla Ciebie jest kluczowy dla sukcesu w biznesie. Właściwa firma będzie w stanie zaspokoić wszystkie potrzeby użytkowników od początku do końca i dalej, zapewniając, że na ich drodze nie pojawią się żadne przeszkody, które mogłyby utrudnić rozwój. To prowadzi nas do Horizon Marketing, gdzie specjalizujemy się nie tylko w pierwszym spotkaniu klienta z naszą witryną lub stroną internetową, ale także w tym, jak oddziałują na niego później, kupując coś ponownie, jeśli wcześniej zostało to wyprzedane – dając mu ciągłą ekspozycję w trakcie tego procesu, aż w końcu widząc, jak ktoś mówi „wow!”, słysząc o tym, co się stało

Niezależnie od tego, CO sprzedajesz lub JAKIE są Twoje cele, oto jak możemy Ci pomóc:

Dotarcie do rynku

Niezależnie od tego, jaki jest Twój produkt lub usługa, zwiększymy Twoje zyski.

Wszystkie aspekty digital marketingu

Pomożemy Ci w każdy możliwy sposób, aby zwiększyć ruch, konwersje i sprzedaż. Obejmuje to płatne kampanie w Google i na Facebooku, a także optymalizację strony internetowej pod kątem poprawy pozycji w wyszukiwarkach.

Wsparcie sprzedaży

W tej firmie każdy, z kim współpracujesz, jest ekspertem w swojej dziedzinie i ma średnio 8 lat doświadczenia. Wszyscy są też "praktykami", więc możesz mieć pewność, że Twoja firma uzyska najlepsze możliwe wyniki w całym procesie.

Pekao Faktoring - faktoring dla MŚP (Płynnościomat)

Bank Pekao wyszedł z ofertą faktoringu do klientów w sektorze MŚP.

Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w tym przedsięwzięciu od samego początku:

  • zbudowaliśmy strategię marketingową
  • koordynowaliśmy prace nad stroną www
  • zaprojektowaliśmy działania w kanale płatnym
  • uruchomiliśmy kampanie afiliacyjne

Dzięki naszym działaniom Pekao Faktoring w niespełna rok stał się jednym z liderów usług faktoringowych

Zostań liderem branży dzięki nowoczesnym rozwiązaniom w zakresie digital marketingu

W naszej agencji nie zajmujemy się tylko jednym, wyizolowanym obszarem, ale analizujemy wszystko w całości. To kompleksowe podejście pozwala nam zapewnić Ci pełen zakres usług – od projektowania graficznego i tworzenia stron kluczowych po automatyzację procesów sprzedaży. Wierzymy, że taka metodologia jest najskuteczniejszym sposobem osiągania wyników.

Generowanie ruchu

Liczba odwiedzających Twoją stronę internetową nie jest dla nas aż tak istotna. To jest coś, co każdy może zrobić. My dostarczamy Ci ruch, który dokonuje zakupów.

Eksperymenty na stronie

Użyteczność jest kluczem do funkcjonalnej strony. Nawet jeśli masz duży ruch na stronie, to nic nie znaczy, jeśli Twoja strona jest nieprzyjazna dla użytkowników. Wykorzystujemy analizę jakościową i eksperymenty, by doprowadzić Twoją stronę do maksymalnej użyteczności.

Procesy sprzedaży

Na początku opowiedz nam trochę o swoim obecnym systemie? Na przykład, ilu kupujących zazwyczaj kończy zakup? Czy bramka do płatności jest przyjazna dla użytkownika i łatwa w nawigacji? Czy klienci otrzymują coś po dokonaniu zakupu (np. e-mail lub plik do pobrania)? Co więcej, kiedy jest najlepszy moment na podjęcie próby upsellingu lub cross sellingu?

Automation

Twoi lojalni klienci dostarczają Ci niezbędnej wiedzy i mogą stanowić potężne źródło dochodów. W końcu kto jest lepszym użytkownikiem niż osoba, która już u Ciebie kupiła? Pomożemy Ci stworzyć idealne sekwencje, aby uzyskać jak największą sprzedaż.

Które usługi przyniosą maksymalną wartość dla Twojego biznesu?

Agencja marketingowa Horizon Marketing ma bogate doświadczenie w pomaganiu naszym klientom w zwiększaniu przychodów i budowaniu zaangażowanej społeczności. Ponadto jesteśmy ekspertami w kampaniach pay-per-click, pozycjonowaniu, reklamie społecznej, content marketingu, video marketingu, optymalizacji współczynnika konwersji i wielu innych! Oferujemy wszystko, czego potrzebujesz, w jednym kompletnym pakiecie, abyś nie musiał się o nic martwić.

Google Ads

Stworzymy cały ekosystem sprzedażowy Google Ads, od kampanii marketingowych w sieci wyszukiwania o wysokiej intencji, przez kampanie GDN dla marek, po kampanie Performance Max.
P.. S. Wiesz że nasz CEO przeszkolił ponad 500 osób z Google Ads?

Facebook Ads

Zamiast podporządkowywać się algorytmowi Facebooka, wierzymy w optymalizację kampanii pod kątem zaangażowania użytkowników - to buduje zaufanie potencjalnych klientów i przekonuje ich, że potrzebują Twojego produktu.

SEO

Przebicie się na pierwszą stronę Google jest możliwe. W rzeczywistości wymaga to ciężkiej pracy nad budowaniem treści i linkowaniem, ale nie musisz tego robić sam. Od tego jesteśmy.

Afiliacja

Nasz zespół pomoże Ci skonstruować i rozwinąć program marketingu afiliacyjnego, w celu uzyskania najlepszego możliwego wyniku finansowego i spójne przejście klienta przez cały cykl zakupów.

Linkedin Ads

Jesteśmy oficjalnym partnerem LinkedIn i doskonale radzimy sobie z prowadzeniem kampanii na LinkedIn dla naszych klientów, wydając na to ok 2 miliony zł rocznie.

CRO

Chcesz mieć pewność, że ruch, za który płacisz, rzeczywiście znajduje się na Twojej stronie i wykonuje pożądane działania bez problemów. To właśnie zapewnia optymalizacja optymalizacja konwersji na stronie (Conversion Rate Optimization).
P.S. Tu też nasz CEO stworzył pierwszy w Polsce kurs z CRO i Growth Hackingu

Email marketing

Przyciągnij potencjalnych klientów i utrzymaj ich zaangażowanie, wysyłając e-maile dopasowane do ich zainteresowań, wsparte dobrze zaplanowaną kampanią, segmentacją listy i treścią, która angażuje odbiorców od pierwszego zdania.

Consulting

Doradztwo cyfrowe to jedna z usług świadczonych przez nas zespół. Pomożemy przeanalizować aktualną strategię marketingu cyfrowego w Twojej firmie i ją usprawnimy.

Skorzystaj ze sprawdzonych procesów i spraw, by działania Twojej firmy przynosiły realne dochody

Jesteśmy agencją, która czerpie najlepsze praktyki z firm odnoszących sukcesy z list S&P 500 oraz z Doliny Krzemowej i wdraża je we własne ramy. Sprawdzony w boju model GROWS został zaimplementowany w najlepszych firmach, takich jak Zalando, ASOS i wielu innych.

Rozkręć swój biznes z rzetelną agencją digital

Jako właściciel firmy lub menedżer ds. marketingu prawdopodobnie masz kilka strategicznych celów związanych z sukcesem Twojej firmy w marketingu cyfrowym. Właściwy partner marketingowy może być przewodnikiem i doradcą podczas tego kluczowego procesu, pomagając Ci poruszać się po ciągle zmieniającym się krajobrazie marketingu cyfrowego.

Czego oczekiwać od agencji marketingowej?

Współpraca z niezawodną agencją marketingową daje Ci dostęp do technologii i usług marketingu cyfrowego. Współpracuj z zespołem marketingowym, który wie, jak zadawać odpowiednie pytania, analizować dane rynkowe i identyfikować przeszkody na Twojej drodze – a także dostarczać rozwiązania, które pozwolą Ci je pokonać.

Zespół ekspertów Horizon Marketing nie tylko wyposaży Twoją firmę w narzędzia niezbędne do rozwoju, ale także dostosuje nasze usługi do potrzeb panujących na rynku i strategicznych celów.

Wybitna wiedza i doświadczenie w zakresie innowacji

Sektor marketingu cyfrowego podlega ciągłym zmianom, podobnie jak potrzeby i oczekiwania jego użytkowników. Nieustannie pojawiają się nowe technologie i funkcje, więc najbardziej skuteczny zespół marketerów będzie nieustannie poznawał nowe rozwiązania, trendy i narzędzia, aby być na bieżąco.

Doskonałe zarządzanie projektami

Do stworzenia silnika wzrostu firmy, potrzebny jest kierownik projektu, który weźmie na siebie całą odpowiedzialność i doprowadzi projekt do końca bez żadnych przeszkód.

Proces tworzenia silnika wzrostu dla firm przez Horizon Marketing

Tylko niewielka część firm odnosi sukces, dlatego skuteczne i profesjonalne strategie rozwoju są kluczem do sukcesu.

Strategia

Pierwszy krok do sukcesu zaczyna się od zbadania Twoich obecnych zasobów. Zwrócenie uwagi m.in. na pozycjonowanie stron internetowych oraz grupy docelowe, a także zdefiniowanie Twojej propozycji wartości. To pozwoli ci nadać kierunek kolejnym krokom.

Dobór narzędzi i kanałów

Teraz, kiedy znamy już naszych odbiorców i wiemy, co chcemy im przekazać, czas skupić się na tym, gdzie ten przekaz przekażemy. Tutaj wybierzemy odpowiednie kanały i budżety, które odpowiadają Twoim potrzebom.

Uruchomienie kampanii w fazie testów

Ustalamy, czy nasze pierwotne założenia dotyczące kampanii marketingowych były poprawne i czy nasze hipotezy się potwierdziły.

Optymalizacja

Zagłębiamy się w wyżej wspomniany proces GROWS i działamy w oparciu o eksperymenty.

Kto będzie w zespole marketingowym promującym Twoją firmę?

W zależności od potrzeb projektu skład zespołu marketingowego będzie inny. Wszyscy członkowie zespołu mają mocne strony, które przyniosą korzyści twojemu projektowi.

Growth Manager

Project manager jest twoim pierwszym punktem kontaktowym i będzie osobą podejmującą decyzje dotyczące działań reklamowych

PPC specialist

Specjalista ds. kanałów płatnych, który jest odpowiedzialny za wdrażanie i zarządzanie wszystkimi płatnymi kampaniami reklamowymi

SEO specialist

Osoba, która prowadzi organiczne działania Twojego biznesu w Google

Content Manager

Twórca treści dla Twojej firmy. Dba także o dostarczenie materiałów marketingowych

Dokonaj właściwego wyboru

Łatwo jest rozpoznać usługi cyfrowe o wysokiej jakości.

Wybierz partnera, który prowadzi działania doradcze, ma głęboką wiedzę techniczną i stara się skupiać oraz zrozumieć Twoje punkty docelowe w biznesie.

Jeśli chcesz, aby Twój projekt zakończył się sukcesem, współpracuj z niezawodnym zespołem technicznym, który oferuje szereg ekspertów i stosuje sprawdzony proces rozwoju.

Spis treści

Dowód, że jesteś w dobrym towarzystwie - Oto kilku z naszych partnerów:

Horizon Marketing w liczbach:

0 +
Lat na rynku
0 +
Eksperymentów rocznie per klient (średnio)
0 %
Średni poziom satysfakcji klientów
0 %
Średni wzrost sprzedaży u klientów

Agencja marketingowa: odpowiedzi na wszystkie pytania

Nie wiesz, jak nasze strategie mogą pomóc Twojej firmie w osiągnięciu sukcesu? Zapoznaj się z niektórymi pytaniami często zadawanymi przez klientów.

Horizon Marketing w Mediach oraz partnerzy medialni: