O nas

Ostatnia agencja, jakiej kiedykolwiek będziesz potrzebować!

Horizon Marketing Polska to jedna z pierwszych w Polsce agencja generowania popytu.

Znając branżę od podszewki chcemy wprowadzić nowy standard pracy z klientami, gdzie pilnujemy budżetów klientów jak własnych, ponieważ nasi pracownicy nie są rozliczani za wydany budżet. Nasz model współpracy gwarantuje Ci pełne bezpieczeństwo.

10+

Lat doświadczenia

30+

Wdrożonych procesów marketingowych

9+

Specjalistów B2B i ecommerce na pokładzie
3d024
3d029

Pracuj z topowymi ekspertami marketingu B2B i ecommerce

Jesteśmy dumni z tego jak pracujemy i jaki zespół udało nam się zbudować. Dzięki połączeniu umiejętności marketingowych oraz znajomości technologii internetowych, staliśmy się jednym z najskuteczniejszych zespołów marketingowych w kraju. 

Nasze wartości

Wiemy jak ciężko jest stworzyć kreatywny zespół marketingowy, składający się z najlepszych specjalistów. 

Często jest to problem związany z lokalizacją lub po prostu z zasobami finansowymi. Dlatego wychodząc naprzeciw potrzebom, stworzyliśmy taki zespół dostępny w formie outsourcingu również dla Ciebie

Kultura pracy

Działamy szybko i pracujemy bardzo dużo. To są nasze podstawowe wartości.

Cel

 "Nigdy nie zmieniaj rzeczy, walcząc z istniejącą rzeczywistością. Aby coś zmienić, skonstruuj nowy model, który sprawia, że istniejący model jest nieaktualny. " To słowa naszego CEO, obrazujące że naszym celem jest zmiana modelu agencyjnego obecnie panującego w Polsce czyniąc go nieaktualnym i tworząc całkowicie nowy, wprowadzając całkowicie inną jakość na rynek.

Duma

Chcemy wykonywać pracę, z której będziemy dumni, dla klientów, z których chcemy być dumni. Jeśli nie jesteśmy z czegoś dumni to oznacza, że zrobiliśmy coś nie tak. Ta wartość jest powodem, dla którego jesteśmy tak wybredni w doborze klientów dla nas. Zadajemy sobie pytania, czy będziemy dumni z pracy dla tego klienta. Czy będziemy mogli uzyskać dla niego wyniki, z których będziemy dumni. Ta wartość jest ostatnim testem, czy chcemy być częścią zespołu naszego potencjalnego klienta.

Doskonalenie

“Czy to komuś ułatwi życie?” Codziennie zadajemy sobie to pytanie. Czy ta strategia albo rekomendacja poprawi dzień mojemu klientowi? Czy popokazanie jego www napierwszej stronie Google poprawi dzień szukającym? Czy poprawa procesu sprzedaży ułatwi życie użytkownikowi? Tych pytań jest mnóstwo, a jeśli przy chociaż jednym pojawia się "nie", szukamy lepszego rozwiązania aż do skutku.

Skupienie

Skupienie nad biznesem jest kluczem do sukcesu. To nic nowego, ale ta wartość ma zasadnicze znaczenie dla sukcesu naszej firmy. Misją Horizon Marketing jest stworzenie modelu, gdzie marketerzy techniczni naprawdę mogą skupić się na robieniu wspaniałych projektów a nie na milionach kierunków lub zmian planów. I to jest to co sprzedajemy naszym klentom: Dostarczamy specjalistę, który koncentruje się na potrzebach, wyzwaniach i sukcesie.

Transparentność

Niezależnie czy jesteśmy wewnątrz firmy, czy w społeczeństwie, czy z naszymi klientami. Nie mamy żadnych tajemnic. Pokazujemy dane, z których jesteśmy dumni. Jedynym przypadkiem kiedy ich nie pokażemy to dane mogące naruszyć poufność naszych pracowników i klientów.
3d005

Zaufali nam liderzy rynku

Zostań liderem branży dzięki nowoczesnym rozwiązaniom w zakresie marketingu e commerce

Generowanie ruchu

Ilość ruchu na stronie nas nie interesuje. To potrafi każdy. My dostarczamy ruch, który kupuje za pomocą takich kanałów jak Google Ads, Facebook Ads, SEO, Content i wiele więcej

Eksperymenty na stronie

Dostarczenie ruchu niewiele znaczy, jeśli Twoja strona nie jest przyjazna dla użytkownika. Za pomocą analiz jakościowych i eksperymentów, doprowadzamy ją do stanu maksymalnej użyteczności.

Procesy sprzedaży

Jak wyglądają Twoje procesy? Ile osób rezygnuje z zakupu? Czy Twoja bramka płatności jest przyjazna? Co wysyłasz użytkownikowi po sprzedaży? Jak i kiedy przekonujesz użytkownika do upsellu/cross sellu? To nas interesuje od początku.

Automation

Twoja baza jest niesamowitym źródłem wiedzy i dodatkowego przychodu. Czy jest lepszy użytkownik od tego, który coś od Ciebie kupił? Pomożemy Ci zbudować odpowiednie sekwencje, żeby zmaksymalizować sprzedaż.

Analityka

Bądź data-driven. Pomożemy Ci podejmować decyzje w oparciu o dane a nie według własnych przeczuć

Zarządzanie sklepem

Ludzie, z którymi pracujesz są ekspertami w swoich dziedzinach. Każdy z nich ma średnio 8 lat doświadczenia. I wszyscy są "praktykami", aby zapewnić najlepsze rezultaty Twojego sklepu internetowego w całym procesie

Co mówią o nas klienci

A small but effective team

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit? Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo nibh tellus euismod!

Chcesz się dowiedzieć jak pracujemy

Masz pytania? Pomysły? Zostaw swój numer telefonu, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą.