Skip to content
All posts

Agencja sem

Rozwijaj swój biznes dzięki skutecznym strategiom marketingu w wyszukiwarkach

Wiemy jakich rozwiązań użyć, aby pomóc Ci nabyć więcej stałych konsumentów, a także ZWIĘKSZYĆ TWOJĄ SPRZEDAŻ 

agencja sem

Przyśpiesz wzrost twojego biznesu w jednym miejscu

Wybór właściwego partnera do marketingu SEM to kluczowy element sukcesu Twojego biznesu. Horizon Marketing zadba o wszystkie etapy ścieżki użytkownika – od momentu zobaczenia reklam, po zachowanie w witrynie i powracalność po pierwszej transakcji. Wybierając nas możesz być pewien regularnego i dynamicznego rozwoju swojej firmy!

Niezależnie od tego, CO sprzedajesz lub JAKIE są Twoje cele, oto jak możemy Ci pomóc:

Dotarcie do rynku

Niezależnie od branży, możemy pomóc Ci osiągnąć sukces. Bez względu na to, jaki produkt lub usługę oferujesz. Będziemy ciężko pracować na Twój wynik.

Wszystkie aspekty marketingu SEM

Szukasz wsparcia z kampaniami płatnymi w Google Ads, pozycjonowania czy też chcesz poszerzać swoją sprzedaż? A może potrzebujesz ulepszenia współczynnika konwersji na stronie lub porady doradczej? Zajmiemy się tym i pomożemy Ci osiągnąć Twój cel!

Wsparcie sprzedaży

Nasz zespół to eksperci, mający średnio 8 lat doświadczenia. Dzięki ich praktycznym umiejętnościom możesz liczyć na najlepsze rezultaty Twojego biznesu podczas całego procesu.

Pekao Faktoring - faktoring dla MŚP (Płynnościomat)

Bank Pekao wyszedł z ofertą faktoringu do klientów w sektorze MŚP.

Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w tym przedsięwzięciu od samego początku:

  • zbudowaliśmy strategię marketingową
  • koordynowaliśmy prace nad stroną www
  • zaprojektowaliśmy działania w kanale płatnym
  • uruchomiliśmy kampanie afiliacyjne

Dzięki naszym działaniom Pekao Faktoring w niespełna rok stał się jednym z liderów usług faktoringowych

Wyprzedź konkurencję i osiągnij sukces w branży dzięki nowoczesnym rozwiązaniom marketingu SEM

Jako agencja, jesteśmy po to, aby Twoje cele osiągnęły swój maksymalny potencjał. Bez względu na wybrany zasięg usług, będziemy zwracać uwagę na wszystkie aspekty – od grafik po strony internetowe i proces sprzedaży oraz automatyzację. Uważamy, że taka strategia gwarantuje najlepsze rezultaty.

Jako agencja SEM zadbamy o widoczność Twojej strony w wyszukiwarkach. Zajmiemy się optymalizacją poprzez tworzenie treści i działania promocyjne, pozycjonowanie stron, a także kampanie reklamowe.

Generowanie ruchu

Nie skupiamy się tylko na przynoszeniu jakiegokolwiek rodzaju ruchu internetowego. Jesteśmy tutaj, aby dostarczyć ruch, który przynosi konwersje. Naszym głównym celem jest dostarczenie Ci odwiedzających, którzy zamienią się w klientów.

Eksperymenty na stronie

Generowanie ruchu jest korzystne tylko wtedy, gdy Twoja strona jest przyjazna dla użytkownika. Poprzez analizę jakościową i eksperymenty, możemy pomóc doprowadzić ją do pełnego potencjału pod względem użyteczności.

Procesy sprzedaży

Jakie są Twoje procedury? Jak wielu klientów rezygnuje z dokonania transakcji? Czy Twój system płatności jest łatwy i intuicyjny dla użytkownika? Co otrzymują kupujący po finalizacji zamówienia? W jaki sposób przekonujesz klientów do skorzystania ze specjalnej oferty upsellu/cross sellu? Te pytania interesują nas od samego początku.

Automation

Twoja baza danych to niewyczerpane źródło informacji i zysków. Czy może być coś lepszego od klienta, który coś u ciebie już kupił? Chcemy Ci pomóc w stworzeniu optymalnych sekwencji, aby maksymalnie zwiększyć Twoją sprzedaż.

Które usługi marketingu SEM przyniosą maksymalną wartość dla Twojego biznesu?

Horizon Marketing specjalizuje się w SEM, zapewniając naszym klientom potężny skok przychodów poprzez dostarczanie precyzyjnie ustalonych strategii reklamowych i zwiększenie widoczności ich strony w sieci. Od PPC i SEO, ale także po content marketing, video marketing, CRO. Dzięki nam otrzymasz pełne spektrum usług marketingu – wszystko w jednym miejscu!

Sieć
wyszukiwania

Budujemy kompleksowy system sprzedaży w Google Ads, zaczynając od kampanii na słowa kluczowe, której celem jest stworzenie stabilnego źródła dostarczania klientów z wysoką intencją. Kampanie te obejmują tworzenie i optymalizację reklamy przy użyciu odpowiednich słów kluczowych, co pozwala firmom lepiej dopasować swoje produkty i usługi do potrzeb ich docelowej grupy odbiorców.
P.S. Nasz CEO przeszkolił już ponad 500 osób z Google Ads

Sieć
reklamowa

Kampania mająca na celu uświadomieniu klientom, że Twoja marka istnieje i jak może im pomóc. Kampania charakteryzuje się szerokimi zasięgami i dużą widocznością.

Kampanie produktowe

Są kluczowym narzędziem marketingu, które pozwalają firmom promować swoje produkty i usługi w Internecie. Umożliwiają tworzenie reklam na różne platformy, takie jak wyszukiwarka Google, YouTube i sieć reklamowa Google. Kampanie produktowe pomagają firmom precyzyjnie dotrzeć do określonych grup docelowych poprzez personalizację przekazu reklamowego.

Remarketing

To najlepsza opcja do dotarcia do osób, które już są zainteresowane ofertą firmy. Na ogół wykorzystuje się je do utrzymywania zainteresowania potencjalnych klientów, aby przekonać ich do dokonania zakupu.

SEO

Zdobycie pozycji na pierwszej stronie Google to cel, który jest w zasięgu ręki. Tak, będziesz potrzebował ciągłej pracy nad contentem i linkowaniem - ale dziś już tego robić nie musisz! My możemy Ci pomóc.

Content Marketing

Tworzymy wysoce wartościowe treści marketingowe, które są ściśle dostosowane do Twojej branży i adresują cele biznesowe Twojej firmy. Nasi eksperci SEO monitorują rynek, aby zidentyfikować trendy i wykorzystać je na Twoją korzyść.

Google Analytics

Wykorzystujemy potężne narzędzie do analizy danych Google Analytics, aby zapewnić doskonałe wyniki i szybko rosnący sukces. Wszelkie działania marketingowe są ulepszane na podstawie bardzo precyzyjnych analiz, które pomagają nam wybrać optymalne rozwiązania.

Wykorzystuj tylko sprawdzone i skuteczne rozwiązania, aby zapewnić Twojej firmie dostęp do wysokiej jakości potencjalnych klientów

Horizon Marketing korzysta z wiedzy wykorzystywanej w firmach z listy S&P 500 i z Doliny Krzemowej. To udowodniony i skuteczny w walce framework zaimplementowany w wielkich firmach takich jak Zalando, ASOS i wiele innych. Mowa o modelu GROWS:

Skaluj swój biznes z rzetelną agencją SEM

Bez względu na to czy jesteś CEO, czy kierownikiem marketingu, istnieją znaczące cele strategiczne związane z sukcesem Twojej firmy w marketingu cyfrowym. Wykwalifikowany partner w dziedzinie marketingu może działać jako dobry przewodnik i doradca podczas tego procesu.

Czego oczekiwać od agencji marketingowej SEM?

Skuteczna agencja SEM doskonale Cię poprowadzi przez świat marketingu cyfrowego i technologii, dostarczy właściwych pytań oraz analitycznych rozwiązań do pokonania barier.

Zespół Horizon Marketing nie tylko wybierze najlepsze narzędzia do skalowania Twojego biznesu, ale także dostosuje swoje usługi do potrzeb rynku i Twoich celów strategicznych. Nasi eksperci są gotowi podprowadzić Twój biznes ku sukcesowi!

Wybitna wiedza i doświadczenie w zakresie innowacji

Świat marketingu cyfrowego stale się rozwija, podobnie jak oczekiwania konsumentów. Nowoczesne technologie i funkcje pojawiają się regularnie, więc najbardziej skuteczni growth marketerzy ciągle się rozwijają, śledząc nowe wersje, innowacje i narzędzia.

Doskonałe zarządzanie projektami

Do zapewnienia sukcesu projektu budowy silnika wzrostu dla firmy, należy mieć odpowiedniego menedżera do całościowej koordynacji przedsięwzięcia. Dzięki temu można być pewnym, że obrany projekt będzie realizowany bez przeszkód a cel osiągnięty.

Proces tworzenia silnika wzrostu dla ecommerce przez Horizon Marketing

W obliczu takiej konkurencji jaka istnieje na rynku, tylko nieliczne firmy są w stanie odnieść sukces. Dlatego też ważne jest aby proces rozwoju był strategiczny i precyzyjny, dzięki czemu Twoja firma będzie mogła przebić się spośród innych.

Strategia

Aby osiągnąć sukces, najpierw trzeba się zająć swoimi obecnymi zasobami, pozycjonowaniem oraz grupami docelowymi oraz określeniem własnej propozycji wartości. To bardzo ważny krok na drodze do realizacji dalszych celów.

Dobór narzędzi i kanałów

Teraz, gdy wiemy już, komu i co komunikować, kolejnym krokiem jest określenie „gdzie?” Tutaj dobierzemy odpowiednie kanały i budżety dostosowane do Ciebie.

Uruchomienie kampanii w fazie testów

Przy tym kroku pragniemy osiągnąć początkowe cele i zweryfikować czy nasze pierwsze hipotezy są w rzeczywistości poprawne.

Optymalizacja

Tutaj wchodzimy we wspomniany już proces GROWS i wdrażamy działania oparte na eksperymentach.

Kto będzie w zespole zajmującym się SEM promującym Twoją firmę?

Dobór odpowiedniego zespołu do realizacji projektu jest niezwykle istotny. Każda osoba w składzie stanowi cenny element, oferując swoje unikalne i spersonalizowane wartości dla Twojej inicjatywy.

Growth Manager

Projekt Manager to twoja pierwsza linia kontaktu. To on decyduje o działaniach reklamowych i jest Twoim informacyjnym punktem oferującym szybkie odpowiedzi na wszelkie pytania.

PPC specialist

Odpowiedzialny jest za działania marketingowe i promocje, takie jak kampanie w mediach społecznościowych, reklamy internetowe. Do obowiązków należeć będzie konstruowanie strategii marketingowej i projektowanie działań w celu osiągnięcia określonych.

SEO specialist

Specjalista SEO jest odpowiedzialny za poprawę widoczności firmy w wynikach wyszukiwania Google.

Content Manager

Osoba odpowiedzialna za tworzenie treści wspierających marketing i strategię sprzedaży firmy.

Dokonaj właściwego wyboru

Aby znaleźć najlepszego partnera do usług SEM, wystarczy sprawdzić kilka ważnych elementów. Upewnij się, że Twój potencjalny partner korzysta z podejścia konsultingowego i ma głębokie techniczne umiejętności oraz dba o Twoje biznesowe cele.

Jeśli uda Ci się porozumieć się ze wspierającym partnerem technologicznym oferującym interdyscyplinarny skład i proces tworzenia personalizowany do Twoich potrzeb – masz szanse na ogromny sukces!

Spis treści

Dowód, że jesteś w dobrym towarzystwie - Oto kilku z naszych partnerów:

Horizon Marketing w liczbach:

0 +
Lat na rynku
0 +
Eksperymentów rocznie per klient (średnio)
0 %
Średni poziom satysfakcji klientów
0 %
Średni wzrost sprzedaży u klientów

Agencja SEM: odpowiedzi na wszystkie pytania

Chcesz się dowiedzieć, w jaki sposób nasza innowacyjna metodologia Wzrostu może wesprzeć Twoje przedsiębiorstwo? Zobacz odpowiedzi na najczęstsze pytania zadawane przez naszych klientów.

Agencja SEM jest odpowiednią agencją marketingową dla rozwoju firmy. Agencja oferuje profesjonalne usługi w zakresie tworzenia strategii marketingowych, optymalizacji SEO i SEM, marketingu sieciowego oraz analityki internetowej. Posiadamy doświadczony zespół specjalistów, który pomoże Twojej marce sięgnąć po nowe wysokości. Przygotowujemy indywidualną strategię promocji marki online skrojoną na miarę potrzeb Twojej firmy.

W trosce o Twoje cele biznesowe, nasz zespół tworzy i wdraża strategie marketingowe, które pozwalają Ci skutecznie dotrzeć do grupy docelowej. Od wykonania badań nad rynkiem przez tworzenie treści SEO optymalnych, aż po lokowanie produktu czy marki – Agencja SEM pomoże Ci osiągnąć swoje cele.

Ponadto możemy oferować optymalizację witryny, tworzenie kampanii reklamowych i wsparcie techniczne. Dzięki temu będziesz mógł skoncentrować się na swoim biznesie, zwiększając jego widoczność poprzez nowe platformy marketingowe. Dzięki naszej agencji SEM Twoja marka może przedostać się do szerszych rzeszy potencjalnych klientów.

Agencja SEM (Search Engine Marketing) to rodzaj agencji marketingowej, która oferuje usługi w zakresie optymalizacji i pozycjonowania stron www w wyszukiwarkach internetowych takich jak Google. Głównym celem agencji SEM jest zwiększenie widoczności witryny za pomocą różnych technik marketingu online, takich jak link building, tworzenie treści i reklamy Google Ads.

Agencje SEM skupiają się bardziej na dostosowaniu strony internetowej do wymagań wyszukiwarki. Tak więc ich głównym celem jest ulepszanie elementów strukturalnych witryn takich jak metatagi HTML i opisy URL oraz poprawianie jej zawartości merytorycznej i czasu ładowania.

Ponadto agencje SEM aktywnie monitorują ruch witryn oraz dostosowują strategię marketingową do bardziej skutecznej optymalizacji. Aby osiągnąć możliwie najlepsze rezultaty, specjaliści SEO muszą stale monitorować algorytmy rankingowe Google’a – dzięki czemu mogą dostosować strategię marketingową do aktualnych trendów. Agencje SEM maja też szeroki zakres narzędzi analitycznych do analizowania statystyk odwiedzin witryny i generowania raportów na temat ilości klikniȩć oraz źródła ruchu organicznego i płatnego.

Wybór odpowiedniej agencji SEM może być trudnym dylematem. Przed podjęciem decyzji należy wziąć pod uwagę wiele czynników, aby upewnić się, że wybrana agencja będzie w stanie zapewnić skuteczne i trwałe rezultaty. Na początek warto zacząć od określenia oczekiwanych celów marketingowych – czy to generowanie ruchu na stronie internetowej, zwiększenie sprzedaży lub budowa silnego wizerunku marki?

Kolejnym krokiem jest określenie budżetu przeznaczonego na usługi SEM i czasu potrzebnego do osiągnięcia tych celów. Jeśli chodzi o sam proces wyboru odpowiedniej agencji, ważne jest, aby dowiedzieć się jak najwięcej o jej doświadczeniu i realizowanych do tej pory współpracach. Dowiedz się także, jakie strategie są stosowane przez firmę do realizacji celów.

Po ustaleniu kilku potencjalnych opcji należy poprosić o przedstawienie planu działań oraz obliczenia prawdopodobnych korzyści finansowych. Wybierając odpowiednią agencję SEM ważne jest także zwrócenie uwagi na to, czy oferuje ona dodatkowe usługi poza samym marketingiem w wyszukiwarkach (np. social media, consulting itp.).

Na koniec należy zastanowić się, czy agencja jest w stanie dostarczyć regularne raporty i monitorować efekty jej działań. W ten sposób można upewnić się, że wybrana firma SEM będzie w stanie osiągnąć określone cele i pomoże Twojej organizacji osiągnąć sukces na dłuższą metę. 

Koszt zatrudnienia agencji marketingowej SEM może być bardzo zróżnicowany w zależności od wielu czynników, takich jak wielkość projektu, skala działań i ilość pracy wymagana do realizacji celów. W niektórych przypadkach może sięgać do kilku tysięcy złotych miesięcznie. W zależności od poziomu usług agencji cena jest ustalana indywidualnie.

Przed podpisaniem umowy ważne jest określenie potrzebnych usług i porozmawianie o warunkach finansowania, więc przed dokonaniem płatności dobrze jest sprawdzić portfolio agencji marketingowej SEM. Poza tym należy porozmawiać o planowanych działaniach i strategii reklamowej oraz celach i budżecie projektu, który ma być wykonany przez agencję.

Usługi SEM szybko się rozwijają i oferują nowoczesne narzędzia reklamowe online, ceny mogą być bardzo zróżnicowane – dlatego ważne jest określenie potrzebnych usług i ich ewentualnych kosztów we współpracy z profesjonalistami.

Agencja marketingowa SEM pomoże Ci w budowaniu silnej marki w wyszukiwarkach internetowych, co umożliwi Ci dotarcie do szerszej grupy potencjalnych klientów. Dzięki profesjonalnym usługom i eksperckim doradztwem pozwoli to na optymalizację całego systemu prowadzenia marketingu online, aby jak najbardziej skutecznie realizować Twoje cele biznesowe

Agencja marketingowa SEM zapewni Ci dostęp do narzędzi analitycznych, które umożliwią Ci mierzenie i monitorowanie wyników reklam, a także modelowanie ruchu i sprzedaży ze śledzeniem metryk i optymalizacją Twojej witryny. Poza tym może dostarczyć Ci praktyczne porady strategii SEO i SEM oraz pomóc Ci zrozumieć jak selektywnie stosować takie elementy jak słowa kluczowe, linki wewnętrzne, treści i strony meta itp, Aby jednocześnie poprawić pozycjonowanie twojej witryny oraz zwiększyć zasięg jej odbiorców.

Dzięki agencji marketingowej SEM będzie można lepiej dopasować swoje reklamy do odpowiednich grup docelowych, wykorzystać narzędzia automatyzujące prowadzenie kampanii reklamowych online oraz podwyższyć skuteczność przekazu reklamowego przeznaczonego dla Klienta. Co więcej, pozwoli ona na tworzenie dostosowanych strategii marketingowych opartych na rynku oraz osiąganiu określonych celów.

Horizon Marketing w Mediach oraz partnerzy medialni: