Pomożemy Ci poprawić wszystkie aspekty Twojego marketingu digital

Zbudujemy wspólnie STABILNY I SKALOWALNY SILNIK WZROSTU dla Twojej firmy B2B

Skaluj swój biznes w jednym miejscu

Znalezienie najlepszego partnera do marketingu growth jest kluczowe dla rozwoju Twojego biznesu. Odpowiedni partner będzie w stanie zaspokoić Twoje potrzeby na każdym etapie drogi użytkownika – od momentu, kiedy zobaczy on Twoją reklamę, poprzez jego zachowanie na Twojej stronie internetowej, aż po prawdopodobieństwo powrotu po dokonaniu zakupu. To gwarantuje trwały wzrost. I to właśnie oferuje Horizon Marketing.

Niezależnie od tego, CO sprzedajesz lub JAKIE są Twoje cele, oto jak możemy Ci pomóc:

Dotarcie do rynku

Od IT po produkcję, startupy, SaaSy i wszystko pomiędzy. Niezależnie od tego, w jakiej branży działasz, jaki produkt lub usługę oferujesz, możemy pomóc zwiększyć Twoje zyski.

Wszystkie aspekty marketingu growth

Bez względu na to, czy potrzebujesz pomocy w zakresie Google Ads, Linkedin Ads, Facebook Ads, czy pozycjonowania SEO, czy po prostu chcesz zwiększyć sprzedaż lub poprawić współczynnik konwersji swojej strony internetowej, pomożemy Ci. Zrobimy to dla Ciebie

Consulting

Zespół, z którym będziesz pracował, to eksperci w branży, każdy z nich ma średnio 8 lat doświadczenia. Są również "praktykami", co oznacza, że posiadają praktyczne zastosowania i umiejętności, które pozwolą uzyskać najlepsze rezultaty dla Twojego biznesu w trakcie całego procesu.

Pekao Faktoring - faktoring dla MŚP (Płynnościomat)

Bank Pekao wyszedł z ofertą faktoringu do klientów w sektorze MŚP.

Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w tym przedsięwzięciu od samego początku:

  • zbudowaliśmy strategię marketingową
  • koordynowaliśmy prace nad stroną www
  • zaprojektowaliśmy działania w kanale płatnym
  • uruchomiliśmy kampanie afiliacyjne

Dzięki naszym działaniom Pekao Faktoring w niespełna rok stał się jednym z liderów usług faktoringowych.

Zostań liderem branży dzięki nowoczesnym rozwiązaniom w zakresie marketingu growth

Jesteśmy agencją, która patrzy na wszystko z szerszej perspektywy. Nieważne, jakie usługi dla Ciebie wybierzemy, zawsze będziemy patrzeć na wszystko, co masz. Od projektu graficznego, przez budowę kluczowych stron internetowych, po procesy sprzedaży i automatyzację. Wierzymy, że takie podejście przynosi rezultaty.

Generowanie ruchu

Nie interesuje nas ilość ruchu na stronie. To jest coś, co każdy może zrobić. My dostarczamy ruch, który przekształca się w sprzedaż.

Eksperymenty na stronie

Zwiększony ruch na trudnej w nawigacji stronnie nie poprawi Twojego biznesu. Wykorzystujemy analizę jakościową i eksperymenty, by stworzyć stronę przyjazną dla użytkownika, która spełni potrzeby zarówno Twoje, jak i Twoich klientów.

Procesy sprzedaży

Jakie są wewnętrzne mechanizmy działania Twojej firmy? Ile osób rezygnuje z zakupu? Czy Twoja bramka płatności jest przyjazna dla użytkownika? Co zapewniasz konsumentowi po zakończeniu transakcji? W jaki sposób i kiedy przekonujesz klienta do upsellu/cross sell? Tym właśnie zajmujemy się od samego początku.

Automation

Twoja baza to bogate źródło informacji i dodatkowych dochodów. Czy istnieje lepszy użytkownik od tego, który dokonał zakupu u ciebie? Pomożemy ci zbudować odpowiednie sekwencje, które zmaksymalizują twoje zyski.

Które usługi przyniosą maksymalną wartość dla Twojego biznesu?

Specjalizacja Growth firmy Horizon Marketing pomogła naszym klientom podwyższyć swoje dochody i zbudować bardzo zaangażowaną społeczność, dzięki precyzyjnie opracowanym strategiom reklamowym. Zapewniamy ekspercką obsługę kampanii PPC, SEO, reklam społecznościowych, content marketingu, video marketingu, CRO i wiele więcej. Jesteśmy Twoim zewnętrznym, kompleksowym działem marketingu. Możesz mieć wszystko w jednym miejscu.

Google Ads

Nie tylko budujemy system sprzedaży Google Ads od podstaw, ale także zarządzamy kampaniami w sieci wyszukiwania o wysokiej intencji, kampaniami brandingowymi GDN oraz skalujemy nowoczesne kampanie Performance Max.
P.. S. Wiesz że nasz CEO przeszkolił ponad 500 osób z Google Ads?

Facebook Ads

Potrafimy skutecznie kreować chęć nabycia Twojego towaru. W obliczu algorytmu Facebooka wyznajemy zasadę "ufaj ale kontroluj", dlatego wolimy ulepszać kampanie marketingowe pod kątem interakcji z użytkownikami, a nie algorytmów.

SEO

Osiągnięcie pierwszej strony w Google nie jest niemożliwe. W rzeczywistości wymaga to po prostu konsekwentnej pracy nad budowaniem treści i linkowaniem, ale nie musisz tego robić sam. Możesz polegać na nas.

Afiliacja

Nasz zespół może pomóc Ci w stworzeniu i rozwijaniu programu marketingu afiliacyjnego, aby zmaksymalizować przychody i zapewnić klientom spójną podróż przez cykl zakupowy.

Linkedin Ads

Jesteśmy jedną z niewielu polskich agencji, które wiedzą, jak skutecznie prowadzić reklamę na LinkedIn. Wydajemy dla naszych klientów niespełna 2mln zł rocznie i jesteśmy oficjalnym partnerem LinkedIn.

CRO

Conversion Rate Optimization, czyli optymalizacja konwersji na stronie. W ten sposób możesz mieć pewność, że ruch przychodzący na Twoją stronę podejmuje faktycznie pożądane działania akcji, nie gubi się na stronie, nie widzi błędów.
P.S. Tu też nasz CEO stworzył pierwszy w Polsce kurs z CRO i Growth Hackingu

Email marketing

Przekształcaj potencjalnych klientów i zwiększaj ich zaangażowanie dzięki dostosowanym kampaniom e-mail marketingowym, które są oparte na segmentacji danych oraz angażujących, regularnie aktualizowanych i testowanych treściach.

Consulting

Nasze usługi doradztwa cyfrowego mają na celu pomóc Ci znaleźć słabe punkty Twojej strategii marketingu cyfrowego i zapewnić rozwiązania, które będą skuteczne.

Skorzystaj ze sprawdzonych procesów i spraw, by do Twojej firmy dochodziły leady, jak najlepszej jakości

Jesteśmy agencją, która wykorzystuje skuteczne metody stosowane przez firmy z list S&P 500 oraz z Doliny Krzemowej. Jest to udowodniony w walce framework implementowany między innymi w takich markach jak Zalando, ASOS i wiele więcej. Mowa o modelu GROWS:

Wznieś swój biznes na wyższy poziom z rzetelną agencją Growth 

Bez względu na to, czy jesteś właścicielem firmy, czy menedżerem ds. marketingu, występują główne cele strategiczne, które mają zapewnić firmie sukces w marketingu cyfrowym. W tym kluczowym okresie odpowiedni partner marketingowy ds. wzrostu może służyć jako przewodnik i doradca.

Czego oczekiwać od agencji Growth?

Szukając dobrej agencji Growth, chcesz mieć taką, która poświęci czas na zrozumienie Twojego biznesu i pomoże Ci poruszać się w ciągle zmieniającym się świecie marketingu cyfrowego. Potrzebujesz zespołu, który nie boi się zadawać trudnych pytań, analizować rynku i identyfikować przeszkody – a także tworzyć rozwiązania, które pozwolą je pokonać.

Możesz oczekiwać, że pracownicy Horizon Marketing wykorzystają odpowiednie narzędzia do rozwoju Twojej firmy, ale także dostosują je do potrzeb rynkowych i celów strategicznych.

Wybitna wiedza i doświadczenie w zakresie innowacji

Sektor marketingu cyfrowego podlega ciągłym zmianom, co chwila pojawiają się w nim nowe technologie i funkcje. Najlepszy zespół growth marketerów będzie stale poszerzał swoją wiedzę, będąc na bieżąco z nowymi rozwiązaniami.

Doskonałe zarządzanie projektami

Proces tworzenia silnika wzrostu dla firmy wymaga osoby, która zajmie stanowisko kierownika projektu. Kierownik powinien wziąć na siebie całą odpowiedzialność, dzięki czemu mamy pewność, że proces zostanie przeprowadzony bez zbędnych problemów.

Proces tworzenia silnika wzrostu dla firmy przez agencję Growth – Horizon Marketing

Nowych firm powstaje coraz więcej, jednak tylko nieliczne z nich będą dobrze prosperować, dlatego ważne jest, aby proces rozwoju był skoncentrowany i profesjonalny.

Strategy

Przed podjęciem decyzji o kolejnych krokach na drodze do sukcesu, najpierw trzeba przeanalizować obecną sytuację, oceniając ważne czynniki, takie jak zasoby, pozycjonowanie, grupa docelowa i propozycja wartości. Dzięki temu będzie można lepiej zaplanować kolejne kroki.

Dobór narzędzi i kanałów

Wiedząc już co i do kogo mówimy, następnie trzeba określić „gdzie?”. Na tym etapie dobieramy właściwe kanały oraz budżety dostosowane do Twoich potrzeb.

Uruchomienie kampanii w fazie testów

Podczas tego etapu próbujemy realizować wstępne założenia kampanii i zweryfikować, czy nasze początkowe hipotezy się zgadzają.

Optymalizacja

W tym momencie działamy według wyżej wspomnianego procesu GROWS i realizujemy czynności w oparciu o eksperymenty.

Kto będzie w zespole Growth promującym Twoją firmę?

Skład zespołu jest określany przez wymagania projektu. Każdy członek projektu wnosi do niego wartość biznesową.

Growth Manager

Project manager jest pierwszym punktem kontaktowym i zazwyczaj to on podejmuje decyzje dotyczące działań reklamowych.

PPC specialist

To specjalista od kanału płatnego, odpowiedzialny za działania internetowych kampanii reklamowych.

SEO specialist

Osoba odpowiedzialna za działania organiczne w Google dla Twojej firmy growth.

Content Manager

Osoba odpowiedzialna za tworzenie treści dla Twojej firmy growth.

Dokonaj właściwego wyboru

Najlepszej jakości usługi Growth są stosunkowo proste do rozpoznania.

Upewnij się, że Twój partner stosuje prawdziwie konsultacyjne podejście, posiada znaczącą wiedzę techniczną i stara się zrozumieć cele Twojej firmy oraz ustalić ich priorytety.

Współpraca z wiarygodnym partnerem technicznym, który dysponuje interdyscyplinarnym zespołem i przestrzega standardowego procesu rozwoju, pozwoli ci zapewnić sukces twojego projektu.

Spis treści

Dowód, że jesteś w dobrym towarzystwie - Oto kilku z naszych partnerów:

Horizon Marketing w liczbach:

0 +
Lat na rynku
0 +
Eksperymentów rocznie per klient (średnio)
0 %
Średni poziom satysfakcji klientów
0 %
Średni wzrost sprzedaży u klientów

Agencja Growth: odpowiedzi na wszystkie pytania

Jak nasza metodologia Growth może pomóc Twojej firmie? Zapoznaj się z niektórymi z najczęściej zadawanych pytań przez naszych klientów.

Horizon Marketing w Mediach oraz partnerzy medialni: