Dostarczaj na swoją stronę leady, które zamienią się w kreatywne projekty

Zbudujemy wspólnie STABILNY I SKALOWALNY SILNK WZROSTU dla Twojego Software house

Skaluj swój biznes Software house w jednym miejscu

Jeśli chcesz, aby Twoja firma się rozwijała, musisz wybrać najlepszego partnera w dziedzinie marketingu Software house. Odpowiedni partner będzie w stanie zaspokoić wszystkie Twoje potrzeby na każdym etapie drogi użytkownika, od momentu, gdy zobaczy on Twoją reklamę, poprzez jego zachowanie po wejściu na Twoją stronę, aż do powrotu po dokonaniu zakupu. To gwarantuje trwały wzrost – i właśnie to może Ci zaoferować Horizon Marketing.

Niezależnie od tego, CO sprzedajesz lub JAKIE są Twoje cele, oto jak możemy Ci pomóc:

Dotarcie do rynku

Od finansów, korporacji po startupy i wszystko pomiędzy - nie ma znaczenia, co jaki masz produkt i co sprzedajesz. Zapracujemy na Twój wynik

Wszystkie aspekty marketingu Software house

Czy potrzebujesz wsparcia z Kampaniami płatnymi w Google, na Facebooku, LinkedIn czy pozycjonowania, czy po prostu wzrostu sprzedaży, albo poprawy współczynnika konwersji na stronie lub consultingu. Zrobimy to dla Ciebie

Wsparcie sprzedaży

Ludzie, z którymi będziesz współpracował to eksperci w swoich dziedzinach. Każdy ma średnio 8 lat doświadczenia. To "praktycy", którzy zapewnią najlepsze rezultaty Twojej firmy w całym procesie

Blue Owl - eCommerce Software House

Blue Owl dla eCommerce wyszedł z ofertą nowoczesnych serwisów eCommerce na różnych platformach.

Mieliśmy przyjemność opracowywać strategię Demand Generation na global:

  • zbudowaliśmy cały lejek i dystrybucje na rynki zachodnie
  • zbudowaliśmy matrycę słów kluczowych do PPC na rynki zachodnie
  • opracowaliśmy strategię marki osobistej dla właściciela firmy
  • zbudowaliśmy plan contentowy.

Zostań liderem branży dzięki nowoczesnym rozwiązaniom w zakresie marketingu Software house

Nasza agencja patrzy na wszystko z szerokiej perspektywy. Bez znaczenia jaki zakres usług Ci wybierzemy, i tak zwrócimy uwagę na wszystko co masz. Zaczynając od kreacji graficznych, poprzez budowę stron, po procesy sprzedaży i automation. Jesteśmy przekonani, że takie podejście pozwala osiągnąć wysokie rezultaty.

Generowanie ruchu

Nie zależy nam na dużej ilości ruchu - każdy może go zdobyć. Skupiamy się na dostarczaniu ruchu, który przekształca się w sprzedaż.

Eksperymenty na stronie

Finalnie doprowadzenie ruchu na twoją stronie niewiele znaczy, jeśli nie jest ona przyjazna dla użytkownika. Wykorzystując analizę jakościową i eksperymenty, przeprowadzamy działania tak, aby miała stan maksymalnej użyteczności.

Procesy sprzedaży

Chcemy znać odpowiedzi na następujące pytania: jak wyglądają Twoje procesy? Ile osób rezygnuje z zakupu? Czy Twoja bramka płatności jest przyjazna dla użytkownika? Co wysyłasz klientowi po zakończeniu sprzedaży? I wreszcie, jak i kiedy przekonujesz użytkownika do upsell/cross sell. Te informacje pomogą nam lepiej zrozumieć, od czego powinniśmy zacząć.

Automation

Baza Twoich klientów, czyli ludzie, którzy już coś od Ciebie kupili, są kluczowi dla Twojego biznesu. Wiedzą, czego chcą, a jeśli dasz im to, czego potrzebują, wrócą po więcej. Pomożemy Ci zbudować efektywne sekwencje, które zaowocują zwiększeniem sprzedaży.

Które usługi przyniosą maksymalną wartość dla Twojego biznesu Software house?

Specjalizacja Software house agencji Horizon Marketing pomogła naszym klientom zwiększyć swoje przychody i zbudować zaangażowaną społeczność dzięki mocno sprecyzowanym strategiom reklamowym. Gwarantujemy eksperckie kampanie PPC, SEO, reklamy społecznościowe, content marketing, video marketing, CRO i wiele więcej. Nasza agencja pełni rolę Twojego zewnętrznego kompletnego działu marketingu. Masz wszystko w jednym miejscu.

Google Ads

Tworzymy cały system Twojej sprzedaży w Google Ads, zaczynając od kampanii w sieci wyszukiwania na wysoką intencję, przez kampanie brandingowe w GDN oraz skalowanie nowoczesnych kampanii Performance Max.
P.. S. Wiesz że nasz CEO przeszkolił ponad 500 osób z Google Ads?

Facebook Ads

Umiemy świetnie kreować potrzebę zakupu Twojego produktu. W obliczu algorytmu Facebooka zawsze stawiamy użytkownika na pierwszym miejscu, optymalizując kampanie pod kątem zaangażowania, a nie ślepo podążając za tym, co mówią nam algorytmy.

SEO

Znalezienie się na pierwszej stronie Google jest w rzeczywistości realnym celem. Wymaga to jednak dużego nakładu czasu i pracy nad budowaniem treści i linkowaniem. Ale nie martw się, nie musisz wykonywać tego sam! Możesz polegać na nas.

Afiliacja

Nasz zespół pomoże Ci zbudować i rozwinąć program marketingu afiliacyjnego, aby zapewnić optymalne dochody. Będziemy współpracować z Tobą, aby stworzyć spójną podróż klienta przez cały cykl zakupowy, od początku do końca.

Linkedin Ads

Jesteśmy oficjalnym partnerem LinkedIn i jedną z niewielu agencji w Polsce, które wiedzą, jak prowadzić skuteczną kampanię na LinkedIn. Dla naszych klientów wydajemy około 2 miliony zł rocznie.

CRO

Conversion Rate Optimization - optymalizacja konwersji na stronie, daje Ci pewność, że ruch, za który płacisz, rzeczywiście znajduje się na Twojej stronie i wykonuje pożądane działania. Dzięki temu nie będziesz musiał się martwić o utratę potencjalnych klientów lub błędy.
P.S. Tu też nasz CEO stworzył pierwszy w Polsce kurs z CRO i Growth Hackingu

Email marketing

Wykorzystujemy kampanie email marketingowe do konwersji potencjalnych klientów i zwiększenia ich zaangażowania. Pamiętamy o segmentacji list i regularnym testowaniu treści, aby upewnić się, że są one angażujące.

Consulting

W naszej firmie oferujemy usługi konsultingu cyfrowego, które pomogą Ci zidentyfikować niedociągnięcia Twojej obecnej strategii marketingu cyfrowego oraz opracować rozwiązania mające na celu jej ulepszenie.

Skorzystaj ze sprawdzonych procesów i spraw, by do Twojej firmy przychodziły leady z ciekawymi pomysłami na kreatywne projekty

Jesteśmy agencją, która czerpie wiedzę od znanych na całym świecie firm z list S&P 500 oraz z Doliny Krzemowej i przekształca ją w sprawdzone działania. Model GROWS został już z powodzeniem wdrożony w największych firmach, takich jak Zalando, ASOS i wiele innych.

Wznieś swój biznes software house na wyższy poziom z rzetelną agencją digital

Bez względu na to, czy jesteś właścicielem firmy, czy managerem ds. marketingu, są bardzo ważne strategiczne cele związane z powodzeniem firmy software house w digital marketingu. Odpowiedni partner do działań marketingowych powinien pełnić funkcję przewodnika oraz doradca podczas tego głównego procesu.

Czego oczekiwać od agencji marketingowej dla software house?

Pracując z odpowiednią agencją software house, zyskasz zespół, który będzie w stanie przeprowadzić Cię przez świat marketingu cyfrowego i technologii. Zespół, który umie zadawać odpowiednie pytania, analizować dane rynkowe, identyfikować przeszkody i tworzyć dla nich rozwiązania.

Wybór odpowiednich narzędzi do skalowania Twojego biznesu jest bardzo ważny, ale równie ważne jest dostosowanie się do potrzeb rynkowych i celów strategicznych. Mając w zespole Horizon Marketing, będziesz w stanie osiągnąć oba te cele.

Wybitna wiedza i doświadczenie w zakresie innowacji

Branża marketingu cyfrowego podlega ciągłym zmianom, dlatego najlepsi growth marketerzy stale uczą się nowych rzeczy, aby być na bieżąco z potrzebami użytkowników. Robią to, śledząc z uwagą nowe technologie, innowacje i funkcje, które się pojawiają.

Doskonałe zarządzanie projektami

Firma typu software house potrzebuje kierownika projektu, który weźmie na siebie pełną odpowiedzialność za budowę silnika wzrostu, co daję Ci gwarancję, że projekt zostanie ukończony bez żadnych problemów.

Proces tworzenia silnika wzrostu dla software house przez Horizon Marketing

Choć istnieje wiele firm typu software house, tylko kilka z nich odniesie sukces. Kluczowe dla procesu rozwoju jest zachowanie profesjonalizmu i koncentracji.

Strategy

Pierwszym krokiem na drodze do sukcesu jest weryfikacja Twoich obecnych zasobów, pozycjonowania, grupy docelowej i – co najważniejsze – propozycji wartości. Zdefiniowanie swojej propozycji wartości pomoże określić kolejne kroki.

Dobór narzędzi i kanałów

Wiedząc co i do kogo mówimy, kolejny krok to określenie „gdzie?”. W tym momencie dopasowujemy odpowiednie kanały i budżety dostosowane do potrzeb Twojej firmy.

Uruchomienie kampanii w fazie testów

Podczas tego etapu realizujemy wstępne założenia kampanii i weryfikujemy czy nasze początkowe hipotezy się potwierdzają.

Optymalizacja

Tutaj działamy zgodnie z wyżej wspomnianym procesem GROWS i wdrażamy działania w oparciu o eksperymenty.

Kto będzie w zespole promującym Twoją firmę software house?

W zależności od wymagań projektu, dopasujemy skład zespołu. Każdy członek zespołu wniesie swój własny zestaw umiejętności i doświadczeń, który przyniesie korzyści całemu projektowi.

Growth Manager

Osoba pierwszego kontaktu to Project manager. Podejmuje on decyzje dotyczące działań reklamowych i będzie osobą, z którą przede wszystkim będziesz rozmawiał w trakcie trwania projektu.

PPC specialist

Specjalista od płatnych kanałów, który zarządza kampaniami reklamowymi w internecie.

SEO specialist

Osoba, która odpowiada za organiczne działania w Google dla Twojego biznesu software house.

Content Manager

Specjalista od tworzenia treści dla Twojej firmy software house.

Dokonaj właściwego wyboru

Stosunkowo łatwo rozpoznać wysokiej jakości usługi digital dla software house.

Twój partner powinien mieć podejście doradcze, głęboką wiedzę techniczną i rozumieć Twoje cele biznesowe. Dzięki tym cechom może pomóc Ci podjąć najlepsze decyzje dla Twojej firmy.

Zaufani partnerzy techniczni oferują zespoły ekspertów, którzy pomogą zapewnić sukces Twojego projektu dzięki ściśle określonemu procesowi rozwoju.

Spis treści

Dowód, że jesteś w dobrym towarzystwie - Oto kilku z naszych partnerów:

Horizon Marketing w liczbach:

0 +
Lat na rynku
0 +
Eksperymentów rocznie per klient (średnio)
0 %
Średni poziom satysfakcji klientów
0 %
Średni wzrost sprzedaży u klientów

Firma growth dla software house'ów: odpowiedzi na wszystkie pytania

Jeśli masz wątpliwości, czy nasza metodologia Growth może pomóc w usprawnieniu twojego biznesu, zapoznaj się z kilkoma pytaniami często zadawanymi przez klientów.

Horizon Marketing w Mediach oraz partnerzy medialni: