GENERUJEMY POPYT, NIE LEADY
Pomagamy firmom B2B zdominować kategorie za pomocą generowania popytu i odblokować duże możliwości rozwoju przez niespotykane dotąd połączenie strategii marketingowej, badań i działań performance w metodologii Growth
Dowiedz się więcej

Zaufali nam

Pomagamy zespołom marketingowym przekształcać ich kampanie w generowanie popytu

Własny proces rozpędzania popytu
  • PODZIAŁ LEJKA: Szukamy metryk, które naprawdę mają znaczenie, aby zwiększyć udział marketingu w ogólnym lejku sprzedaży. Przebuduj z nami swój model, aby zwiększyć udział klientów z wysoką intencją zakupową.
  • PRZEKSZTAŁĆ SWÓJ ZESPÓŁ: Pomożemy Ci poprawić pracę Twojego zespołu, aby działał jak dobrze naoliwiona maszyna, nastawiona na generowanie sprzedaży
  • PRZECHWYĆ 1%, PRZYCIĄGNIJ 99%: Zbuduj system do przechwytywania kupujących, aktywnych na rynku, jednocześnie edukując resztę, aby zwiększyć popyt na rynku.
  • ZBUDUJ CIĄGŁOŚĆ POPYTU: Uczyń generowanie popytu swoją przewagą konkurencyjną. Zwiększ przychody, obniż koszty pozyskiwania klientów i skróć cykle sprzedaży.
Zwiększaj przychody, a nie liczbę leadów
Opuść wyścig szczurów generowania pustych leadów i wejdź na ścieżkę generowania popytu. Skupiamy się na istotnych metrykach, dzięki czemu możesz zwiększyć udział marketingu w kwalifikowanym lejku sprzedaży i przychodach, jednocześnie obniżając koszty pozyskiwania klientów.
Dotrzyj tam gdzie chcesz. Szybciej. Testujemy, iterujemy i przesuwamy granice, aby nieustannie wprowadzać nowe i sprawdzone strategie do Twojego marketingu – dając Ci przewagę nad konkurencją.

Usługi

Podczas współpracy,
pracujemy nad tymi obszarami:

Pozyskiwanie

Jeśli potrzebujesz więcej ruchu, wybierzemy kanał, który pasuje do Twojej grupy odbiorców (może to być PPC, content marketing lub outbound) i będziemy iterować ofertami w szybkim tempie, aż przyciągniemy Ci efektywne kosztowo leady.

Infrastruktura marketingowa

Ponieważ zajmujemy się analityką i atrybucją, możemy pomóc Ci szybko zrozumieć, co działa, a co nie działa w Twoich obecnych systemach marketingowych.

Nowoczesne strategie Growth Hackingu

Firmy rozwiną się w erze Internetu, gdy porzucą przestarzałe modele ery telewizyjnej. Prowadzimy naszych klientów do przyjęcia naszej metodologii Growth - systematycznego podejścia, które budujemy, wdrażamy i uczymy.

Generowanie popytu

W oparciu o dane będziemy tworzyć popyt na Twoją kategorię tak, aby obniżyć barierę wejścia na niższych etapach Twojego lejka

Jesteśmy idealni dla Ciebie jeśli:

– Chcesz aby Twój brand i przychód stale rosły.

– Szukasz partnerów a nie dostawcy.

– Doceniasz holistyczny charakter zrównoważonego wzrostu, który broni się wynikami.

– Chcesz, aby Twoja strategia, produkt, kreacja i dane tworzyły jedną spójną całość.

Jak pracujemy?

Zaczniemy od rozmowy przez telefon, aby dowiedzieć się jakie są Twoje wyzwania, co robisz do tej pory i czy jesteśmy odpowiednią agencją dla Ciebie. Bez twardej sprzedaży. Obiecujemy.

Inne agencje skupiają się na dostarczaniu „leadów” i nigdy nie sprawdzają, czy wpływa to na przychody. W Horizon Marketing patrzymy na ogół biznesu, aby zoptymalizować naszą strategię. Dostosowujemy się do Twoich celów związanych z lejkiem sprzedaży i przychodami oraz dostarczamy strategię i statystyki, które pomogą Ci to osiągnąć.

Pomagamy zbudować nowy model popytu skoncentrowany na potencjalnych klientach, którzy stają się klientami. Dzięki naszej solidnej analizie wydajności, identyfikujemy najważniejsze źródła lejków sprzedaży i przychodów według kanałów, a następnie budujemy strategię przyciągania większej liczby kupujących do tego systemu.

Poprowadzimy Twój zespół ścieżką do wyników dzięki unikalnemu połączeniu doradztwa, zarządzania i egzekucji. Pomożemy Ci zbudować długoterminowy, skalowalny i zrównoważony system pracy Twojego zespołu.

Nasza wielokanałowa strategia dotycząca mediów cyfrowych to „sekretny sos” — wykorzystanie każdego kanału w unikalny sposób, który jest zgodny z tym, jak kupujący B2B odkrywają, badają i kupują produkty. Dzięki naszej własnej metodologii, tworzymy system do przechwytywania istniejącego popytu rynkowego w kanałach z wysoką intencją i tworzenia nowego popytu w kanałach na wyższych etapach lejka.

Przejmij nasze najbardziej innowacyjne strategie do swojego marketingu. Eksperymentujemy w wielu firmach B2B średniej wielkości/korporacyjnych SaaS — dostarczamy wiedzę dla Twojej firmy, której nie zdobędziesz we własnym zakresie.

pl_PLPolish

Powiedz, jakie masz wyzwania biznesowe