Nasze Wartości

 

Horizon Marketing Polska to jedna z pierwszych w Polsce agencja generowania popytu skierowana do każdego rodzaju przedsiębiorstw szukających najlepszych rozwiązań marketingowych w internecie

Wiemy jak ciężko jest stworzyć kreatywny zespół marketingowy, składający się z najlepszych specjalistów. 

Często jest to problem związany z lokalizacją lub po prostu z zasobami finansowymi. Dlatego wychodząc naprzeciw potrzebom, stworzyliśmy taki zespół dostępny w formie outsourcingu również dla Ciebie

 

Kultura pracy

 

Działamy szybko i pracujemy bardzo dużo. To są nasze podstawowe wartości.

 

Cel

 

 „Nigdy nie zmieniaj rzeczy, walcząc z istniejącą rzeczywistością. Aby coś zmienić, skonstruuj nowy model, który sprawia, że istniejący model jest nieaktualny. „

To słowa jednego z naszych założycieli, obrazujące że naszym celem jest zmiana modelu agencyjnego obecnie panującego w Polsce czyniąc go nieaktualnym i tworząc całkowicie nowy, wprowadzając całkowicie inną jakość na rynek.

 

Duma

Chcemy wykonywać pracę, z której będziemy dumni, dla klientów, z których chcemy być dumni. Jeśli nie jesteśmy z czegoś dumni to oznacza, że zrobiliśmy coś nie tak. Ta wartość jest powodem, dla którego jesteśmy tak wybredni w doborze klientów dla nas. Zadajemy sobie pytania, czy będziemy dumni z pracy dla tego klienta. Czy będziemy mogli uzyskać dla niego wyniki, z których będziemy dumni. Ta wartość jest ostatnim testem, czy chcemy być częścią zespołu naszego potencjalnego klienta.

Doskonalenie

“Czy to komuś ułatwi życie?” Codziennie zadajemy sobie to pytanie. Czy ta strategia albo rekomendacja poprawi dzień mojemu klientowi? Czy popokazanie jego www napierwszej stronie Google poprawi dzień szukającym? Czy poprawa procesu sprzedaży ułatwi życie użytkownikowi? Tych pytań jest mnóstwo, a jeśli przy chociaż jednym pojawia się „nie”, szukamy lepszego rozwiązania aż do skutku.

Skupienie

Skupienie nad biznesem jest kluczem do sukcesu. To nic nowego, ale ta wartość ma zasadnicze znaczenie dla sukcesu naszej firmy. Misją Horizon Marketing jest stworzenie modelu, gdzie marketerzy techniczni naprawdę mogą skupić się na robieniu wspaniałych projektów a nie na milionach kierunków lub zmian planów. I to jest to co sprzedajemy naszym klentom: Dostarczamy specjalistę, który koncentruje się na potrzebach, wyzwaniach i sukcesie.

Transparentność

Niezależnie czy jesteśmy wewnątrz firmy, czy w społeczeństwie, czy z naszymi klientami. Nie mamy żadnych tajemnic. Pokazujemy dane, z których jesteśmy dumni. Jedynym przypadkiem kiedy ich nie pokażemy to dane mogące naruszyć poufność naszych pracowników i klientów.

pl_PLPolish

Powiedz, jakie masz wyzwania biznesowe