O Nas

Horizon Marketing Polska to jedna z pierwszych w Polsce agencja generowania popytu specjalizująca się w pełnej optymalizacji przeływu użytkownika przez stronę. Znając branżę od podszewki chcemy wprowadzić nowy standard pracy z klientami, gdzie pilnujemy budżetów klientów jak własnych, ponieważ nasi pracownicy nie są rozliczani za wydany budżet. Nasz model współpracy gwarantuje Ci pełne bezpieczeństwo, ponieważ rozliczamy się wyłącznie za czas pracy!

 

Jesteśmy dumni z tego jak pracujemy i jaki zespół udało nam się zbudować. Dzięki połączeniu umiejętności marketingowych oraz znajomości technologii internetowych, staliśmy się jednym z najskuteczniejszych zespołów marketingowych w kraju. 

Historia Firmy

Cześć, jestem Mateusz Baranowski i jestem założycielem Horizon Marketing.

Horizon Marketing powstał w lutym 2016 roku kiedy miałem 24 lata. Był to efekt mojej tułaczki z dużych korporacji, poprzez domy mediowe i mniejsze agencje, gdzie problem zawsze był ten sam – w pewnym momencie firmy traciły na jakości, a co gorsza, modele biznesowe zmuszały do wydawania pieniędzy klientów, na podstawie fałszywych wskaźników.

Ponadto, widziałem jak zmienia się rzeczywistość a dostawcy mediów kierowali się utartymi schematami. Ja to rozumiałem. Widziałem jak klienci uzależniali się od agencji, która po odłączeniu od kanałów reklamowych mogła zabić biznes, zamiast pomóc mu uniezależniać się od kanałów płatnych. Widziałem problem polegający na zbieraniu profitów z obecnego rynku, zamiast budować rynek.

Dlatego powstał Horizon Marketing, ponieważ wierzymy, że dzięki wzrostom dajemy coś więcej niz kolejne zera na koncie bankowym. Jesteśmy dumni, kiedy nasi klienci budują magazyny i zatrudniają kolejnych pracowników, aby móc obsłużyć swoje coraz większe biznesy. Jesteśmy dumni, kiedy nasz klient generuje swoje leady z pięciu różnych zdywersyfikowanych kanałów, bo to jest dla niego bezpieczne.

pl_PLPolish

Powiedz, jakie masz wyzwania biznesowe