E-Commerce

cr628

Dostarczaj do swojego sklepu internetowego wysokiej jakości ruch , który kupuje!

Wiemy jak zdobyć Ci więcej klientów, zatrzymać ich na dłużej, ORAZ sprawić, by
WYDAWALI WIĘCEJ W TWOIM SKLEPIE INTERNETOWYM

Skaluj swój sklep internetowy w jednym miejscu

Wybór najlepszego partnera do marketingu e commerce jest kluczowy dla rozwoju Twojego sklepu internetowego. Właściwy partner jest w stanie zaspokoić Twoje potrzeby na każdym etapie ścieżki użytkownika. Od momentu zobaczenia reklamy, poprzez jego zachowanie na stronie, do jego powracalności po pierwszym zakupie. To gwarantuje stały wzrost. Tym jest Horizon Marketing.

Niezależnie od tego, CO sprzedajesz lub JAKIE są Twoje cele, oto jak możemy Ci pomóc:

Dotarcie do rynku

Od zdrowia i urody po motoryzację, odzież po suplementy i wszystko pomiędzy - nie ma znaczenia, co sprzedajesz. Zapracujemy na Twój wynik

Wszystkie aspekty marketingu e commerce

Czy potrzebujesz pomocy z Kampaniami płatnymi w Google, na Facebooku, czy pozycjonowania, czy pracy w marketplace'ach typu Amazon, Allegro , czy poprawy współczynnika konwersji na stronie lub consultingu. Zrobimy to dla Ciebie

Zarządzanie sklepem

Ludzie, z którymi pracujesz są ekspertami w swoich dziedzinach. Każdy z nich ma średnio 8 lat doświadczenia. I wszyscy są "praktykami", aby zapewnić najlepsze rezultaty Twojego sklepu internetowego w całym procesie

Zostań liderem branży dzięki nowoczesnym rozwiązaniom w zakresie marketingu e commerce

Jesteśmy agencją, która patrzy szeroko. Nie ma znaczenia jaki zakres usług Ci dobierzemy, i tak będziemy patrzeć na wszystko co masz. Od kreacji graficznych, poprzez budowę kluczowych stron, po procesy sprzedaży i automation. wierzymy, że takie podejście przynosi efekty.

Generowanie ruchu

Ilość ruchu na stronie nas nie interesuje. To potrafi każdy. My dostarczamy ruch, który kupuje za pomocą takich kanałów jak Google Ads, Facebook Ads, SEO, Content i wiele więcej

Eksperymenty na stronie

Dostarczenie ruchu niewiele znaczy, jeśli Twoja strona nie jest przyjazna dla użytkownika. Za pomocą analiz jakościowych i eksperymentów, doprowadzamy ją do stanu maksymalnej użyteczności.

Procesy sprzedaży

Jak wyglądają Twoje procesy? Ile osób rezygnuje z zakupu? Czy Twoja bramka płatności jest przyjazna? Co wysyłasz użytkownikowi po sprzedaży? Jak i kiedy przekonujesz użytkownika do upsellu/cross sellu? To nas interesuje od początku.

Automation

Twoja baza jest niesamowitym źródłem wiedzy i dodatkowego przychodu. Czy jest lepszy użytkownik od tego, który coś od Ciebie kupił? Pomożemy Ci zbudować odpowiednie sekwencje, żeby zmaksymalizować sprzedaż.

Które usługi przyniosą maksymalną wartość dla Twojego sklepu e commerce?

Specjalizacja e commerce firmy Horizon Marketing pomogła naszym klientom zwiększyć przychody i budować zaangażowaną społeczność dzięki silnie sprecyzowanym strategiom reklamowym. Oferujemy eksperckie reklamy na Allegro, kampanie PPC (Google Ads, Facebook Ads), SEO, reklamy społecznościowe, content marketing, video marketing, CRO i wiele więcej. Jesteśmy Twoim zewnętrznym 100% pełnym działem marketingu. Dostajesz wszystko w jednym miejscu.

Google Ads

Budujemy w Google Ads cały ekosystem Twojej sprzedaży, od kampanii w sieci wyszukiwania na wysoką intencję, poprzez brandingowe kampanie w GDN oraz skalujemy nowoczesne kampanie Performance Max.
P.. S. Wiesz że nasz CEO przeszkolił ponad 500 osób z Google Ads?

Facebook Ads

Potrafimy doskonale kreować potrzebę na zakup Twojego produktu. Wobec algorytmu Facebooka wyznajemy zasadę "ufaj ale kontroluj". i mimo wszystko wolimy optymalizować Twoje kampanie pod zaangażowanie użytkownika, a nie algorytmy.

SEO

Przebicie się na pierwszą stronę Google wcale nie jest niewykonalne. Fakt, wymaga to mrówczej pracy nad budową contentu i linkowania, jednak nie musisz tego robić. Masz nas.

Afiliacja

Nasz zespół może pomóc Ci zbudować i rozwijać program marketingu afiliacyjnego, aby zapewnić optymalne możliwości uzyskania przychodu i spójną podróż klienta przez cykl zakupowy.

Marketplace'y

Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym sprzedawcą Amazon/ Allegro, czy jesteś całkowicie nowy w tym kanale, Horizon Marketing ma narzędzia, zasoby i wiedzę, aby rozwijać Twój biznes w tych marketplace'ach.

CRO

Conversion Rate Optimization, czyli optymalizacja konwersji na stronie. Dzięki temu, masz gwarancję, że ruch, za który płacisz ciężkie pieniądze, faktycznie na stronie dokonuje pożądanych akcji, nie gubi się na stronie, nie widzi błędów.
P.S. Tu też nasz CEO stworzył pierwszy w Polsce kurs z CRO i Growth Hackingu

Email marketing

Konwersja prospektów i wzrost zaangażowania klientów poprzez ukierunkowane kampanie email marketingowe wspierane przez strategiczną segmentację listy oraz angażujące, regularnie testowane treści.

Consulting

Nasze usługi doradztwa cyfrowego mają na celu wykrycie ograniczeń Twojej strategii marketingu cyfrowego i dostarczenie realnych rozwiązań.

Skorzystaj ze sprawdzonych procesów i spraw, by Twój sklep internetowy przynosił realne pieniądze

Jesteśmy agencją, która korzysta z wiedzy zaimplementowanej w firmach z list S&P 500 oraz z Doliny Krzemowej. Jest to udowodniony w walce framework implementowany w takich firmach jak Zalando, ASOS i wiele więcej. Jest to model GROWS:

Rozkręć swój sklep e commerce z rzetelną agencją

Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem sklepu, czy marketing managerem, istnieją ważne cele strategiczne związane z sukcesem sklepu internetowego. Właściwy partner w działaniach marketingowych może działać jako przewodnik i doradca podczas tego kluczowego procesu.

Czego oczekiwać od agencji marketingowej dla sklepu e commerce?

Świetna agencja e commerce poprowadzi Cię przez świat technologii i digital marketingu. Chcesz pracować z zespołem zdolnym do zadawania właściwych pytań, analizowania rynku i definiowania przeszkód – jak również rozwiązań do ich pokonania. Twój zespół w Horizon Marketing wybierze odpowiednie narzędzia do skalowania Twojego sklepu, ale także dostosuje się potrzeb rynku i celów strategicznych.

Wybitna wiedza i doświadczenie w zakresie innowacji

Sektor marketingu cyfrowego stale się zmienia, podobnie jak wymagania jego użytkowników. Nowe technologie i funkcje pojawiają się cały czas, więc najlepszy zespół growth marketerów będzie stale poszerzał swoją wiedzę, będąc na bieżąco z nowymi funkcjami, innowacjami i narzędziami.

Doskonałe zarządzanie projektami

Budowanie silnika wzrostu dla sklepu internetowego wymaga kierownika projektu, który może przejąć pełną odpowiedzialność, dzięki czemu można mieć pewność, że projekt jest prowadzony do końca bez żadnych przeszkód.

Proces tworzenia silnika wzrostu dla e commerce przez Horizon Marketing

Przy tak dużej ilości sklepów internetowych, tylko kilka z nich odniesie sukces, dlatego ważne jest, aby proces wzrostu był skoncentrowany i profesjonalny.

Strategia

Pierwszym krokiem do sukcesu jest sprawdzenie Waszych obecnych zasobów, pozycjonowania się, grupy docelowej i propozycji wartości. zdefiniowanie Twojej propozycji wartości. To będzie rzutowało na dalsze działania

Dobór narzędzi i kanałów

Znając już co i do kogo mówimy, musimy następnie określić „gdzie?”. Na tym etapie dobieramy odpowiednie kanały oraz budżety dopasowane do Twoich potrzeb.

Uruchomienie kampanii w fazie testów

Na tym etapie staramy się zrealizować wstępne założenia kampanii i sprawdzić czy nasze pierwotne hipotezy się potwierdzają.

Optymalizacja

Tutaj wchodzimy już w wyżej wymieniony proces GROWS i realizujemy działania w oparciu o eksperymenty.

Kto będzie w zespole promującym Twój sklep internetowy?

Skład zespołu zależy od potrzeb projektu. Wszyscy członkowie zespołu wnoszą wartość biznesową do Twojego projektu.

Growth Manager

Project manager jest osobą pierwszego kontaktu. To on podejmuje decyzje odnośnie działań reklamowych oraz jest pierwszą osobą do kontaktu z Tobą

PPC specialist

Specjalista od kanału płatnego, odpowiedzialny za działania na Twoim sklepie internetowym

SEO specialist

Osoba odpowiedzialna za działania organiczne w Google dla Twojego e commerce

Content Manager

Osoba odpowiedzialna za tworzenie contentu do Twojego sklepu.

Dokonaj właściwego wyboru

Wysokiej jakości usługi tworzenia stron internetowych są stosunkowo łatwe do rozpoznania. Wystarczy upewnić się, że Twój partner przyjmuje prawdziwie konsultacyjny sposób myślenia, posiada głęboką wiedzę techniczną i dokłada starań, aby zrozumieć i skupić się na Twoich celach biznesowych. Współpracując z zaufanym partnerem technicznym, który oferuje interdyscyplinarny zespół i dzieli się swoim ustalonym procesem rozwoju, będziesz w stanie zapewnić sukces swojego projektu.

Table of Contents

0 +
Lat na rynku
0 +
Eksperymentów rocznie per klient (średnio)
0 %
Średni poziom satysfakcji klientów
0 %
Średni wzrost sprzedaży u klientów

Agencja e commerce: odpowiedzi na wszystkie pytania

Nie jesteś pewien, w jaki sposób nasza metodologia Growth może przynieść wartość Twojej firmie? Sprawdź niektóre z najczęściej zadawanych pytań przez naszych klientów.

Napisz do nas - rozpocznijmu nowy projekt!

Najlepsze rozwiązania Ecommerce dla Twojego biznesu

Powiązane case'y